Integrator zautomatyzowanych stanowsik spawalniczych

Language(s):
polski

Miejsce pracy - Gliwice

Rodzaj pracy:praca stała

Poszukujemy do pracy:

Inżyniera Automatyka lub Mechatronika na stanowisko Integratora zautomatyzowanych stanowisk spawalniczych.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie systemów automatyki i robotyki dedykowanych do procesów spawalniczych,
  • programowanie robotów, sterowników programowalnych PLC,
  • wdrażenie systemów u Klienta,

Czego oczekujemy?

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: Automatyka i Robotyka; spawalnictwo),
  • umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej,
  • umiejętność programowania sterowników PLC (np. Rapid, Robot studio, Simatic S7), znajomość robotów ABB będzie dodatkowym atutem,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do wyjazdów służbowych (krajowych i zagranicznych),
  • mile widziane uprawnienia SEP,
  • Podstawowa wiedza na temat spawalnictwa będzie dodatkowym atutem!

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie o międzynarodowym zasięgu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji,
  • pełne wyzwań zadania dające możliwość zdobywania szerokiego doświadczenia,
  • samochód służbowy oraz podstawowe narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres: patrycja.pasieka@castolin.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Office Location:
ul. Leonarda da Vinci 5
44-109 Gliwice
Polska
50° 19' 21.3852" N, 18° 36' 48.0312" E
PL