Schlosser: Lakatos szakmunkásokat keres

Társaságunk német tulajdonú, multinacionális hegesztés technikai cég; egy sikeres leányvállalat része egy világszerte ismert cégcsoportnak. Hegesztési, keményforrasztási és termikus szórási technológia segítségével növeljük vevőink értékes gépeinek és berendezéseinek élettartamát; csökkentjük a karbantartási- és alkatrész költségeket.

Cégünk

Lakatos szakmunkásokat keres

helyszíni javítási és karbantartási munkákra.

Elvárások:

*          Szakirányú szakmunkás végzettség

*          Gyakorlati tapasztalat gép- és alkatrészgyártás területén

*          Hegesztés technikai javításokkal kapcsolatos ismeretek előnyt jelentenek

*          Magas utazási hajlandóság /Európán belül 100%-os időtartamban/

*          Szükség esetén munkavégzés HU-Pécs telephelyen v. AT-Bécs telepen

*          Biztos angol nyelvtudás /német nyelvtudás előnyt jelent/

*          Gépkocsi vezetői jogosítvány

*          Csapatmunkában részvétel, jó fellépés, megbízhatóság

Amit kínálunk:

*          Egy érdekes munkakört

*          Versenyképes bércsomagot

*          Vonzó munkaidő-alakítást

*          Karrierlehetőséget telephelyen belül v. nemzetközi cégcsoportnál

*          Munkavégzéshez szükséges felszerelések

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát – magyar nyelvű fényképes önéletrajzát - várjuk a következő címre:

Kapcsolattartó: Kondákorné Illés Tímea

Castolin Zrt  7607 Pécs, Pf.: 26 vagy emailben: illes.timea@castolin.hu

Ha további kérdés merülne fel, kérem, keressen meg minket.

Office Location:
7607 Pécs
Magyarország
HU