Навчання

Ми поширюємо наш досвід

 

Навчання та семінари. Поширення знання

Наша місія – це розвиток технологій та розв’язання проблем замовника. В залежності від запиту замовника ми виконуємо роботи в майстернях Eutectic Services або передаємо знання йому. З 1930-х років Castolin Eutectic пропонує промисловості серію спеціальних навчальних курсів з усіх аспектів зварювання: ручне дугове зварювання покритим електродом, напівавтоматичне зварювання, аргонодугове зварювання, тверда та м’яка пайка, термічне напилення.

 

Поширення знань

Наша відданість високій якості обслуговування клієнта відображається також в проведенні навчання на найвищому рівні. Компанія Castolin Eutectic навчила тисячі спеціалістів з усього світу, в багатьох країнах засновані навчальні центри з програмами на різних мовах. Ми пропонуємо широкий вибір курсів, починаючи від одноденних зварювальних до всеохоплюючих тижневих семінарів. Компанія Castolin Eutectic проводить навчання по всім аспектам зниження витрат в промисловості та захисту від зношування будь-яких спеціалістів без жодних обмежень, від зварювальників до інженерів, дослідників, менеджерів.

Промислові семінари

Ми надаємо рішення для великих компаній, що працюють з глобальними програмами в сталеливарній, цементній, енергетичній, нафтовій переробній та інших галузях промисловості. Надання підтримки технікам з обслуговування у вирішенні щоденних питань – це наша постійна робота. Також проводяться семінари в окремих галузях, на яких спеціалісти, що спілкуються однією мовою можуть обмінюватись досвідом. В залежності від вимог ми можемо проводити 100% теоретичні, 100% практичні заняття або їх поєднання. Деякі курси доступні в заочній формі

 

Звернутись до нас