Виберіть наші місцеві сайти

AustraliaАвстралія

AustriaАвстрія

BelgiumБельгія

FR , EN , NL

BrazilБразилія

CanadaКанада

EN, FR

ChinaКитай

Czech RepublicЧеська республіка

FranceФранція

GermanyНімеччина

HungaryУгорщина

JapanЯпонія

South KoreaKorea

MexicoМексика

ItalyІталія

NorwayНорвегія

PolandПольща

PortugalПортугалія

RussiaРосія

SpainІспанія

SwedenШвеція

SwitzerlandШвейцарія

FR , DE

ThailandТаїланд

TurkeyТуреччина

United KingdomUK

UkraineУкраїна

United Arab EmiratesUAE

United StatesUSA

WhertecWhertec USA

Whertec EuropeWhertec Europe

United KingdomMonitor Coatings

Trio OilTec ServicesTrio OilTec Services

Furnace Mineral ProductsFurnace Mineral Products

Professional distributionProfessional distribution

Навчання

Ми поширюємо наш досвід

 

Навчання та семінари. Поширення знання

Наша місія – це розвиток технологій та розв’язання проблем замовника. В залежності від запиту замовника ми виконуємо роботи в майстернях Eutectic Services або передаємо знання йому. З 1930-х років Castolin Eutectic пропонує промисловості серію спеціальних навчальних курсів з усіх аспектів зварювання: ручне дугове зварювання покритим електродом, напівавтоматичне зварювання, аргонодугове зварювання, тверда та м’яка пайка, термічне напилення.

 

Поширення знань

Наша відданість високій якості обслуговування клієнта відображається також в проведенні навчання на найвищому рівні. Компанія Castolin Eutectic навчила тисячі спеціалістів з усього світу, в багатьох країнах засновані навчальні центри з програмами на різних мовах. Ми пропонуємо широкий вибір курсів, починаючи від одноденних зварювальних до всеохоплюючих тижневих семінарів. Компанія Castolin Eutectic проводить навчання по всім аспектам зниження витрат в промисловості та захисту від зношування будь-яких спеціалістів без жодних обмежень, від зварювальників до інженерів, дослідників, менеджерів.

Промислові семінари

Ми надаємо рішення для великих компаній, що працюють з глобальними програмами в сталеливарній, цементній, енергетичній, нафтовій переробній та інших галузях промисловості. Надання підтримки технікам з обслуговування у вирішенні щоденних питань – це наша постійна робота. Також проводяться семінари в окремих галузях, на яких спеціалісти, що спілкуються однією мовою можуть обмінюватись досвідом. В залежності від вимог ми можемо проводити 100% теоретичні, 100% практичні заняття або їх поєднання. Деякі курси доступні в заочній формі

 

Звернутись до нас