TeroLink®

Накопичені знання

Унікальна база даних компанії Castolin Eutectic

Понад 100 років працюючи над вирішенням проблем захисту від зношування та обслуговуванні, компанія Castolin Eutectic здобула неперевершений досвід в цій сфері. Наша репутація компанії, що надає швидке та ефективне розв’язання поставленої задачі зміцнилася завдяки створенню унікальної бази Terolink.

Понад 9000 варіантів застосувань

  • Про TeroLink
  • Переглянути деякі дослідження ситуацій

Про TeroLink

Електронна база прикладів застосування технологій компанії Castolin Eutectic доступна в більшості регіонів, де присутні її представництва. Вона налічує понад 9000 детально документованих прикладів використання.

Приклади включають фотографії, технічні дані, детальні описи застосованих рішень, умови застосування, альтернативи та аналіз економічного ефекту, якщо він проводився.

Це новітнє програмне забезпечення, що засноване на сучасній програмній архітектурі та найновіших технологіях. Доступно для Windows PC та для Apple Ipad більш ніж на 14 мовах.


Підприємства всіх промисловостей, вказаних на нашому сайті, успішно користувалися досвідом та технологіями компанії Castolin Eutectic. Представники місцевого відділення з радістю продемонструє Вам Terolink, щоб Ви самі могли оцінити цей ресурс.

Щороку наш персонал реєструє сотні нових застосувань, котрі можуть бути Вам корисними..

Переглянути деякі дослідження ситуацій ›