Виберіть наші місцеві сайти

AustraliaАвстралія

AustriaАвстрія

BelgiumБельгія

FR , EN , NL

BrazilБразилія

CanadaКанада

EN, FR

ChinaКитай

Czech RepublicЧеська республіка

FranceФранція

GermanyНімеччина

HungaryУгорщина

JapanЯпонія

South KoreaKorea

MexicoМексика

ItalyІталія

NorwayНорвегія

PolandПольща

PortugalПортугалія

RussiaРосія

SpainІспанія

SwedenШвеція

SwitzerlandШвейцарія

FR , DE

ThailandТаїланд

TurkeyТуреччина

United KingdomUK

UkraineУкраїна

United Arab EmiratesUAE

United StatesUSA

WhertecWhertec USA

Whertec EuropeWhertec Europe

United KingdomMonitor Coatings

Trio OilTec ServicesTrio OilTec Services

Furnace Mineral ProductsFurnace Mineral Products

Professional distributionProfessional distribution

Целюлозо-паперова промисловість

Більше 100 років Castolin Eutectic є піонером і лідером у сфері технологій захисту від зношування і з’єднання. Зварювання, тверда пайка, термічне напилення і використання зносостійких плит - це основні технології для вироблення інноваційних, рентабельних та комплексних рішень з метою продовження терміну служби обладнання целюлозно-паперової промисловості.

На основі сотень успішних застосувань, випробуваних нашими замовниками по всьому світу, компанія Castolin Eutectic може надати оптимізовані рішення з широким асортиментом продуктів і технологій для боротьби зі зношуванням в целюлозно-паперовій промисловості. Основою для поширення наших передових технологій по всьому світу є Програми для провідних галузей промисловості та унікальна база даних TeroLink®.

 

Зв’язатись з нами


Продукти спеціального призначення

Спеціально адаптовані для целюлозо-паперової промисловості

EutecTrode® 680 S: Важелі корувальної машини, які приводяться в дію повітрям під високим тиском, піддаються сильному абразивного зношуванню. Для відновлення різальних властивостей застосовують нанесення зносостійкого матеріалу. Проміжний шар наноситься електродом Xuper 680S, а тверде покриття – електродом EutecTrode 6, чим забезпечується висока зносостійкість робочих поверхонь при різанні під тиском. Попереднє рішення з використанням сегмента карбіду, нанесеного твердою пайкою, було ненадійним і термін служби коливався в межах від 3 до 150 днів. Теперішній термін служби становить близько трьох місяців.

Детальніше ›

Дріт TeroMatec®: Молотки дробарки корувальної машини часто ламаються, через застрявання кори між ними. Кора викликає зношування молотків через стирання і удари. Молотки захищаються наплавленям дротом TeroMatec. Наплавлений шар не відколюється і забезпечує стійкість до стирання і ударів.

Детальніше ›

MeCaTeC®: Пневматичні системи транспортування тріски піддаються сильному абразивному зношуванню в зоні колін трубопроводів і часто поставляються з захистом. У більшості випадків коліна з нанесеним захистом ремонтуються через 4 місяці. Коли Нанесення на зношену зону композитного покриття MeCaTeC A5 з дротяною сіткою для утримання композиту на місці, збільшує термін служби коліна більш ніж до двох років. Дана технологія дає велику економію коштів за рахунок скорочення часу на ремонт і простою устаткування.

Детальніше ›

 


Рішення для целюлозо-паперової промисловості

Компанія Castolin Eutectic - це Ваш ресурс для вироблення рішень по захисту від зношування і з'єднанню матеріалів. Ми віримо, що в процесі роботи з замовниками ми зможемо знайти найкращі рішення їх проблем. Як фахівці з проблем зношування, ми можемо надати замовникам наступні рішення:

  • Ремонт зламаних деталей
  • Відновлення зношених частин
  • Захист від зношування та корозії
  • Технології нанесення покриттів
  • Виготовлення нових готових деталей та напівфабрикатів


Ротор гідропульпера


Ланки сепаратора


Шнек вапногасника


Вхідний отвір паророзподілювача


Приклади застосування з електронної бази TeroLink®

Унікальна база даних використання продуктів компанії Castolin Eutectic

Наша репутація у вирішенні нових завдань швидко і ефективно була підкріплена розвитком нашої унікальною і всеосяжної комп'ютерної бази даних рішень, TeroLink®

Більше про TeroLink®

... іще тисячі прикладів застосування наших технологій