Целюлозо-паперова промисловість

Більше 100 років Castolin Eutectic є піонером і лідером у сфері технологій захисту від зношування і з’єднання. Зварювання, тверда пайка, термічне напилення і використання зносостійких плит - це основні технології для вироблення інноваційних, рентабельних та комплексних рішень з метою продовження терміну служби обладнання целюлозно-паперової промисловості.

На основі сотень успішних застосувань, випробуваних нашими замовниками по всьому світу, компанія Castolin Eutectic може надати оптимізовані рішення з широким асортиментом продуктів і технологій для боротьби зі зношуванням в целюлозно-паперовій промисловості. Основою для поширення наших передових технологій по всьому світу є Програми для провідних галузей промисловості та унікальна база даних TeroLink®.

 

Зв’язатись з нами


Продукти спеціального призначення

Спеціально адаптовані для целюлозо-паперової промисловості

EutecTrode® 680 S: Важелі корувальної машини, які приводяться в дію повітрям під високим тиском, піддаються сильному абразивного зношуванню. Для відновлення різальних властивостей застосовують нанесення зносостійкого матеріалу. Проміжний шар наноситься електродом Xuper 680S, а тверде покриття – електродом EutecTrode 6, чим забезпечується висока зносостійкість робочих поверхонь при різанні під тиском. Попереднє рішення з використанням сегмента карбіду, нанесеного твердою пайкою, було ненадійним і термін служби коливався в межах від 3 до 150 днів. Теперішній термін служби становить близько трьох місяців.

Детальніше ›

Дріт TeroMatec®: Молотки дробарки корувальної машини часто ламаються, через застрявання кори між ними. Кора викликає зношування молотків через стирання і удари. Молотки захищаються наплавленям дротом TeroMatec. Наплавлений шар не відколюється і забезпечує стійкість до стирання і ударів.

Детальніше ›

MeCaTeC®: Пневматичні системи транспортування тріски піддаються сильному абразивному зношуванню в зоні колін трубопроводів і часто поставляються з захистом. У більшості випадків коліна з нанесеним захистом ремонтуються через 4 місяці. Коли Нанесення на зношену зону композитного покриття MeCaTeC A5 з дротяною сіткою для утримання композиту на місці, збільшує термін служби коліна більш ніж до двох років. Дана технологія дає велику економію коштів за рахунок скорочення часу на ремонт і простою устаткування.

Детальніше ›

 


Рішення для целюлозо-паперової промисловості

Компанія Castolin Eutectic - це Ваш ресурс для вироблення рішень по захисту від зношування і з'єднанню матеріалів. Ми віримо, що в процесі роботи з замовниками ми зможемо знайти найкращі рішення їх проблем. Як фахівці з проблем зношування, ми можемо надати замовникам наступні рішення:

  • Ремонт зламаних деталей
  • Відновлення зношених частин
  • Захист від зношування та корозії
  • Технології нанесення покриттів
  • Виготовлення нових готових деталей та напівфабрикатів


Ротор гідропульпера


Ланки сепаратора


Шнек вапногасника


Вхідний отвір паророзподілювача


Приклади застосування з електронної бази TeroLink®

Унікальна база даних використання продуктів компанії Castolin Eutectic

Наша репутація у вирішенні нових завдань швидко і ефективно була підкріплена розвитком нашої унікальною і всеосяжної комп'ютерної бази даних рішень, TeroLink®

Більше про TeroLink®

... іще тисячі прикладів застосування наших технологій