Виберіть наші місцеві сайти

AustraliaАвстралія

AustriaАвстрія

BelgiumБельгія

FR , EN , NL

BrazilБразилія

CanadaКанада

EN, FR

ChinaКитай

Czech RepublicЧеська республіка

FranceФранція

GermanyНімеччина

HungaryУгорщина

JapanЯпонія

South KoreaKorea

MexicoМексика

ItalyІталія

NorwayНорвегія

PolandПольща

PortugalПортугалія

RussiaРосія

SpainІспанія

SwedenШвеція

SwitzerlandШвейцарія

FR , DE

ThailandТаїланд

TurkeyТуреччина

United KingdomUK

UkraineУкраїна

United Arab EmiratesUAE

United StatesUSA

WhertecWhertec USA

Whertec EuropeWhertec Europe

United KingdomMonitor Coatings

Trio OilTec ServicesTrio OilTec Services

Furnace Mineral ProductsFurnace Mineral Products

Professional distributionProfessional distribution

Спеціальні з'єднання для виробників обладнання

Високоякісні, зручні у використанні сплави з низькою температурою плавлення, які дозволяють здійснювати швидке та надійне з'єднання складних деталей, дуже потрібні в великомасштабному промисловому виробництві. В якості основного постачальника для широкого кола виробників комплектного обладнання ми пропонуємо найширший вибір технологій з'єднання металів за допомогою твердої пайки, зварювання та термічного напилення. Міцність таких з’єднань і наш спеціалізований підхід до вирішення завдань дозволяє широкому колу виробників комплектного устаткування реалізувати свої плани щодо конструкції і вартості продукції.

Зв’яжіться з нами

Ми маємо представництва в понад 100 країнах на 5 континентах

Спеціальні з’єднання
Чавун/Сталь
Різнорідні метали
 

Нагору

Спеціальні з’єднання

Найширший вибір технологій металургійного з’єднання

Перший продукт компанії Castolin Eutectic в 1906 р. був технічним проривом, що дозволив здійснити перший надійний ремонт литого чавуну при низьких температурах твердою пайкою. Сьогодні компанія Castolin Eutectic пропонує найрізноманітніший вибір технологій з'єднання металів, за допомогою твердої пайки, зварювання та термічного напилення.

Наші зручні у використанні сплави з низькою температурою плавлення також дозволяють здійснювати швидкий і надійний ремонт великих деталей на місці та / або складних конструкцій з різнорідних сплавів, забезпечуючи реалізацію планів виробників комплектного обладнання щодо конструкції і вартості продукції.

 

Запитати у експерта

 


Нагору

Чавун/ Сталь

Значне зниження затрат

Наш перший продукт дозволив здійснити перший надійний ремонт литого чавуну ще в 1906 р., але до компанії Castolin Eutectic і сьогодні звертаються як до фахівця, коли необхідно виконати важкий ремонт масивних конструкцій.

У цементній промисловості, наприклад, постійний високий контактний тиск при підвищених температурах викликає втому і тріщини в сталевому бандажі печі, що неминуче веде до повної зупинки виробництва цементу. Ми проводимо ремонт такого типу по всьому світу без демонтажу бандажа печі, при цьому витрати на ремонт становлять тільки малу частину витрат, які будуть потрібні при заміні бандажа, чим досягається значне зниження витрат за рахунок зниження дорогого простою.


Нагору

Спеціальні з'єднання різнорідних металів

Найширший вибір технологій з'єднання металів

Сьогодні багато технологічних проривів здійснюються завдяки розумному комбінуванню різних матеріалів, які мають певні властивості. Успіх застосування залежить від успішного з'єднання цих матеріалів надійним і економічно ефективним способом. Навіть у випадку споріднених металів відмінності в коефіцієнтах розширення, температурі плавлення і т.д. ускладнюють це з металургійної точки зору. Завдяки наявності повного асортименту металургійних сплавів у вигляді дроту і порошку та спеціального обладнання для нанесення покриття компанія Castolin Eutectic пропонує найширший вибір технологій з'єднання металів за допомогою пайки, зварювання, а також термічного напилення. Тому тепер Ви можете з'єднувати мідь зі сталлю, алюмінієм, інструментальною сталлю, чавуном за допомогою наших продуктів і наших технологій. Необхідний творчий підхід!

 

Запитати у експерта