Виробництво

Як виробнича компанія, Castolin Eutectic продовжує збільшувати інвестиції у виробничі потужності, підвищуючи якість та збільшуючи асортимент продукції. За останні роки виробничі потужності значно збільшилися, як географічно, так і технічно. Для того, щоб краще відповідати специфіці потреб у великих країнах, таких як Канада, США, Японія, Франція, Ірландія, Німеччина, Італія, Польща, ПАР, Китай, Росія, Мексика, були відкриті виробничі центри.

Витратні матеріали для зварювання
Витратні матеріали для нанесення покриттів
Матеріали для пайки
Обладнання
Зносостійкі плити CDP та труби CastoTubes
Деталь з покриттям

 

Нагору

Витратні матеріали для зварювання

Інвестиції в найскладнішу виробничу технологію в світі

Не зважаючи на те, що сьогодні багато компаній віддають виробництво на сторону або ж займаються просто перепродажем, Castolin Eutectic розвиває власне виробництво. Наші витратні матеріали виготовляються на сучасному високотехнологічному обладнанні. Завдяки цьому, ми контролюємо кожен крок виробництва. Але ми вважаємо, що цього недостатньо, і жорстко контролюємо кожну партію продукції. Компанія Castolin Eutectic використовує лише високоякісну сировину, найякісніше обладнання, роботу висококваліфікованих спеціалістів.


Нагору

Витратні матеріали для нанесення покриттів

Найсучасніший завод з виробництва порошків

Ми співпрацювали з найкращими експертами в області порошкового напилення для створення найсучаснішого заводу з атомізації порошків. Головний науково-дослідний центр з порошкових сплавів Castolin Eutectic знаходиться в Дубліні. Кожен етап, починаючи від підбору сировини, підготовки інгредієнтів до процесу розпилення строго контролюється. Виробництво сертифіковане за стандартами ISO 9001:2000.

Крім того, маючи власні виробничі потужності в Європі та регіоні НАФТА, ми маємо можливість адаптувати продукцію до локальних потреб та можемо доставити її в цьому регіоні протягом 24 годин.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка завантажте нашу брошуру
Ireland Production Facility.
Дізнатися більше


Нагору

 

Матеріали для пайки

Гнучкість та відповідність стандартам виготовлення

Компанія Castolin Eutectic розробляє матеріали для низько- та високотемпературної пайки понад 100 років. На сьогоднішній день ми маємо найсучасніше виробниче обладнання. Хоч багато компаній віддають виробництво на сторону або займаються перепродажем, ми зорієнтовані на розвиток власного виробництва. Завдяки широкому асортименту продукції власного виробництва, ми можемо запропонувати відмінну технічну підтримку та обслуговування своїм замовникам. Розробляючи та виготовляючи власні продукти, ми здатні контролювати якість на кожному етапі виробничого процесу. Компанія Castolin Eutectic використовує лише високоякісні матеріали. Кожна партія підлягає жорсткому контролю.

 

Дізнатися більше

Нагору

 

Обладнання

Точність розробки та виробництва

Зосереджуючись на наданні якісних послуг замовникам, компанія Castolin Eutectic є найкращим в світі виробником витратних матеріалів, а завдяки вводу в експлуатацію нового заводу з виготовлення високотехнологічного обладнання розширила виробничі потужності.

На наших заводах виготовляються найновітніші системи, такі якнапівавтоматичне зварювання в імпульсному режимі з синергетичним управлінням, високопродуктивне аргонодугове зварювання, повністю автоматизоване плазмове зварювання. Це дає нам значну перевагу: ми пропонуємо високоякісні витратні матеріали у поєднанні з новітнім обладнанням, надаючи ширший спектр оптимальних рішень.

 

Зварювальне обладнання Обладнання для нанесення покриттів
 

Нагору

Зносостійкі плити CDP та труби CastoTubes

Найбільший виробник у світі

Компанія Castolin Eutectic розробляє, виготовляє та постачає на ринок готові до використання зносостійкі плити та труби під марками CastoDur Diamond Plates (CDP) та CastoTubes. Ці матеріали виготовляються з листової сталі з нанесенням зносостійкого шару наплавленням чи напиленням, що забезпечує надзвичайну стійкість проти ерозії, абразиву, удару. Їх зручно використовувати для виготовлення деталей зі складною геометрією, оскільки можна різати, згинати, зварювати.


Дізнатися більше

При виробництві CDP використовуються найновітніші роботизовані технології та вакуумні печі, досягається гомогенність зносостійких характеристик по всій поверхні, можливість обробки поверхні. Тисячі випробувань на виробництвах, задокументовані в базі TeroLink, доводять, що застосування CDP підвищує строк служби деталей та обладнання, знижують вартість обслуговування, час простою та підвищують економічну ефективність технічного обслуговування.Для отримання додаткової інформації, будь ласка завантажте нашу брошуру CDP®.

нашу брошуру CastoTubes®.

Нагору

Деталь з покриттям

Виробництво готових деталей зі зносостійким покриттям

Тисячі замовників зробили вибір та регулярно замовляють у нас розробку та виготовлення спеціальних деталей для них. Використовуючи технології захисту від зношування наші партнери значно покращують процес виробництва, або пропонують більш якісні частини своїм клієнтам. Фактично, ремонт або виготовлення зносостійких деталей при унікальних умовах виробництва – це один з найголовніших напрямків роботи майстерень Eutectic Services. Виготовляються партії від 10 до 100000 деталей на рік.

Автоматизовані системи, системи контролю якості, та відповідність потребам матеріально-технічного забезпечення замовника – частина нашого підходу до бізнесу. Широкий асортимент продукції та технологій дозволяють адаптувати рішення до потреб замовника.

 

Дізнатись більше