Аналіз зношування на виробництві

Пошук потенційних заощаджень Вашого виробництва

 

Ми пропонуємо детальне дослідження обладнання виробництва для підбору найкращого рішення для певних проблем. Таке обстеження проводиться на місці разом з заводськими інженерами для аналізу всіх аспектів та розробки стратегії вирішення проблеми.

Розробляються детальні методичні вказівки з поетапним розкриттям процедур ремонту та превентивного захисту від зношування та оцінка потенційного економічного ефекту. Забезпечується контроль якості та повторюваність процедури, таким чином, проектування має в основі «передову практику».

 

Звернутись до нас для аналізу зносу обладнання

П’ять основних видів зношування – тертя, абразив, ерозія, корозія та удар – є найбільш шкідливими для промисловості, вони спричиняють простої, втрату продукції, низьку ефективність, потребу в запасних частинах та додатковому обслуговуванні. Часто вартість демонтажу деталі становить більше її ціни. Більш вигідно провести ремонт на місці, до того ж, належним чином відремонтована чи захищена деталь служитиме довше. Підхід компанії Castolin Eutectic базується на використанні альтернативних технологій (пайка, нанесення покриттів, зварювання або використання плит) та матеріалів, котрі забезпечують потрібні механічні властивості та кращий захист від зносу.

 

Тертя
Абразив
Ерозія
Корозія
Удар
Обладнання для випробування на знососостійкість

 

Нагору

Тертя / адгезія

Опір зношуванню тертям підвищується, якщо деталі, що взаємодіють мають різну металургійну структуру, а матеріали мають особливі якості, що використовується, наприклад, при виготовленні підшипників. Проблеми зі зношуванням тертям розглядаються індивідуально разом з представниками замовника, рішення розробляються відповідно до конкретних потреб.

 

Запитати у експерта
 

Нагору

Абразивне зношування

Абразивне зношування – це найбільш розповсюджена форма зношування, вигляд поверхонь, що піддаються йому різняться від полірованих до глибоко «проораних» чи подертих. Стійкі покриття зазвичай гладкі, мають гомогенну матрицю з дрібними твердими включеннями. Проблеми з абразивним зношуванням розглядаються індивідуально разом з представниками замовника, рішення розробляються відповідно до конкретних потреб.

 

Запитати у експерта
 

Нагору

Ерозія

Ерозія виникає в рідкому або газовому середовищі, коли тверді частинки в потоку вдаряють поверхню на середній або великій швидкості. Ступінь ерозії залежить від розміру часточок, їх швидкості, твердості, форми, куту падіння, тощо. Спеціалісти Castolin Eutectic підбирають рішення для таких проблем, аналізуючи ці фактори. Рішення базується на індивідуальних потребах замовника, відповідає його вимогам.

 

Запитати у експерта
 

Нагору

 

Корозія

Корозія – це, як правило, хімічний вплив, швидкість якого залежить від багатьох факторів: температури, тиску, хімічного складу, наявності зносу, тощо. Проблеми з корозією розглядаються індивідуально разом з представниками замовника, рішення розробляються відповідно до конкретних потреб.

 

Запитати у експерта
 

Нагору

Зношування при ударі

Зношування від ударів виникає внаслідок короткої взаємодії двох твердих тіл. Протягом сторіччя роботи наша компанія довела, що превентивний захист може продовжити строк служби деталей машин до 500%. Тільки компанія Castolin Eutectic має технології, що дозволяють ідентифікувати ключові проблеми зношування та знайти шляхи їх подолання для максимального збільшення ефективності та економічної вигоди Вашого виробництва.

 

Запитати у експерта
 

Нагору

Обладнання для випробування зносостійкості

Найновіші машини для проведення випробувань дуже важливі для розуміння комплексної взаємодії матеріалів при роботі обладнання. Ми співпрацюємо зі світовими експертами з технічних університетів з питань моделювання та проведення випробувань та маємо власні повністю вкомплектовані лабораторії.

 

Запитати у експерта