Переробка відходів

Більше 100 років Castolin Eutectic є піонером і лідером у сфері технологій боротьби зі зношуванням і з’єдання. Зварювання, тверда пайка, термічне напилення і використання зносостійких плит - це наші основні технології для вироблення інноваційних, рентабельних і комплексних рішень для продовження строку служби обладнання в переробці відходів.

На основі сотень успішних застосувань, випробуваних нашими замовниками по всьому світу, компанія Castolin Eutectic може надати оптимізовані рішення з широким асортиментом продуктів і технологій для боротьби зі зношуванням в переробці відходів. Castolin Eutectic добре розбирається у всіх основних проблемах зношування в металургійній промисловості і може рішення саме для цієї галузі. Наші оригінальні технології поширюються по всьому світу групою експертів, що складена з фахівців із застосування наших технологій в процесах спалювання та повторного використання відходів.

 

Зв’язатися з нами


Продукти спеціального призначення

Спеціально адаптовані для промисловості переробки відходів

EuTronic Arc 595® : Це Fe - Cr- Mn - Si –B-C сплав у вигляді дроту для електродугового нанесення покриття, стійкого до сухої або вологої ерозії, ерозії під впливом шламів або насичених пилом газів, корозії під впливом кислот і каустичних розчинів, руйнування поверхні в гарячій атмосфері з присутністю хімічних речовин. У переробці відходів сплав EuTronic Arc 595® використовується для захисту котельних труб в установках для спалювання відходів.

Детальніше ›

Зносостійкі плити CDP® і труби CastoTubes® спеціально призначені для виготовлення деталей складних конфігурацій, можуть різатись, гнутись і зварюватись. Сотні успішних застосувань показали, що плити CDP® і труби CastoTubes® збільшують термін служби частин і механізмів, знижують витрати на технічне обслуговування, скорочують час простою і покращують економічну ефективність технічного обслуговування в промисловості з переробки відходів.

Детальніше ›

Дроти EnDOtec® і TeroMatec®: Широкий асортимент дротів із зносостійкого сплаву EnDOtec і TeroMatec використовується для підвищення зносостійкості подрібнювачів, дробарок і транспортних шнеків.

Детальніше ›

 


Рішення для переробної промисловості

Компанія Castolin Eutectic - це Ваш ресурс для вироблення рішень по захисту від зношування і з'єднанню матеріалів. Ми віримо, що в процесі роботи з замовниками ми зможемо знайти найкращі рішення їх проблем. Як фахівці з проблем зношування, ми можемо надати замовникам наступні рішення:

  • Ремонт зламаних деталей
  • Відновлення зношених частин
  • Захист від зношування та корозії
  • Технології нанесення покриттів
  • Виготовлення нових готових деталей та напівфабрикатів


Дисковий ніж для подрібнення відходів


Зуби дробарки


Ланцюговий конвеєр захищений плитами CDP®


Подрібнювач відходів


Приклади застосування з електронної бази TeroLink®

Унікальна база даних використання продуктів компанії Castolin Eutectic

Наша репутація у вирішенні нових завдань швидко і ефективно була підкріплена розвитком нашої унікальною і всеосяжної комп'ютерної бази даних рішень, TeroLink®

Більше про TeroLink®

... іще тисячі прикладів застосування наших технологій