Ремонт вертикальних валкових млинів

Ми можемо подовжити строк служби ВВМ до 100%

В 1970х ВВМ стали все більше використовувати для подрібнення сировини здебільшого у цементній промисловості через їх високу енергоефективність та відмінне просушування матеріалу. Багато років компанія Castolin Eutectic, використовуючи досвід своїх спеціалістів та новітні технології, виконує ремонти ВВМ по всьому світу, значно продовжуючи строк їх служби.

Обслуговування та ремонт ВВМ – це високотехнологічна та специфічна процедура, що повинна виконуватись професіоналами. Завдяки значному досвіду, здобутому в усьому світі, компанія Castolin розробила власну технологію, що базується на спеціалізованому обладнанні, кваліфікованих технологах та особливій технології зварювання ВВМ, унікальному самозахисному дроті TeroMatec EO3308.

 

Запитайте у спеціаліста

 

  • Відмінні рекомендації
  • Висока гнучкість
  • Спеціалізоване обладнання

 

Our latest article "Reducing Vertical Roller Mill repair downtime"
in International Cement Review

Відмінні рекомендації

Протягом останніх десятиліть ми з нашими партнерами довели, що превентивне обслуговування ВВМ подовжує строк їх служби до 100%. Ця технологія вже випробувана більш ніж на 60 ВВМ, 80% робіт виконані на місці, решта – в наших майстернях.

Наші спеціалісти адаптуються до різних умов роботи, вони працювали з більш ніж 30 моделями ВВМ від малих (Ø валка від 1,65м, стола – 2,75м) до величезних (Ø вала – 3,2м, стола – 5,5м). Ми працюємо з більшістю міжнародних цементних компаній, в тому числі Polysius, Loesche та FLS.

Висока гнучкість

В більшості країн ми маємо потужності загального типу, всі вони обладнані сучасною технікою, на якій працюють висококваліфіковані спеціалісти. В залежності від вимог замовника роботи можуть виконуватись в наших майстернях або на місці. Наприклад, якщо деталі ВВМ завеликі для транспортування та роботи у нашій майстерні, наші спеціалісти виконають ремонт на площадці замовника.

Спеціальне обладнання

Базуючись на здобутому досвіді, ми розробили спеціальне обладнання систем переміщення та точок заземлення до джерел живлення та елементів керування. Все обладнання спеціально розроблено для ремонту ВВМ.