Металургійна промисловість

Більше 100 років Castolin Eutectic є піонером і лідером у сфері технологій боротьби зі зношуванням і з’єдання. Зварювання, тверда пайка, термічне напилення і використання зносостійких плит - це наші основні технології для вироблення інноваційних, рентабельних та комплексних рішень з метою продовження терміну служби обладнання в металургійній промисловості.

На основі сотень успішних застосувань, випробуваних нашими замовниками по всьому світу, компанія Castolin Eutectic може надати оптимізовані рішення з широким асортиментом продуктів і технологій для боротьби зі зношуванням в металургійній промисловості. Castolin Eutectic добре розбирається у всіх основних проблемах зношування в металургійній промисловості і може рішення саме для цієї галузі. Наші оригінальні технології поширюються по всьому світу групою експертів SteelTec team, складену з фахівців по застосуваннях наших технологій в металургійній промисловості. При поширенні передових технологій ми керуємося Програмами для провідних галузей промисловості і широко використовуємо унікальну базу даних TeroLink®.

 

Зв’яжіться з нами


Продукти спеціального призначення

Спеціально адаптовані для металургійної промисловості

Зносостійкі плити і труби: Компанія Castolin Eutectic розробляє, виготовляє і продає готові до використання зносостійкі плити під торговою маркою CastoDur Diamond Plates® (CDP), і труби під торговою маркою CastoTubes®. Плити CDP® успішно застосовуються в сталеливарній промисловості для захисту від зношування вентиляторів в умовах гарячого і насиченого пилом диму в печі.

Детальніше ›

EuTronic Arc 595®: Це Fe-Cr-Mn-Si –B -C сплав у вигляді дроту, що використовується для електродугового нанесення захисного покриття, стійкого до сухої або вологої ерозії, ерозії під впливом шламів або насичених пилом газів, корозії під впливом кислот і каустичних розчинів, руйнування поверхні в гарячій атмосфері з присутністю хімічних речовин. У сталеливарної промисловості EuTronic Arc 595® використовується для захисту каналів відведення відпрацьованих газів з печі. Охолоджуючі труби цих каналів піддаються впливу високих температур, корозії та ерозії частинками пилу.

Детальніше ›

Порошкові дроти EnDOtec® і TeroMatec®: порошкові дроти EnDOtec для дугового зварювання в середовищі захисного газу (процес GMAW), і самозахисні порошкові дроти TeroMatec® (процес FCAW), забезпечують промисловості вирішення проблем захисту від зношування, ремонту та з'єднання деталей.

Детальніше ›

 


Рішення для металургійної промисловості

Компанія Castolin Eutectic - це Ваш ресурс для вироблення рішень по захисту від зношування і з'єднанню матеріалів. Ми віримо, що в процесі роботи з замовниками ми зможемо знайти найкращі рішення їх проблем. Як фахівці з проблем зношування, ми можемо надати замовникам наступні рішення:

  • Ремонт зламаних деталей
  • Відновлення зношених частин
  • Захист від зношування та корозії
  • Технології нанесення покриттів
  • Виготовлення нових готових деталей та напівфабрикатів


Шестерня дробарки агломерату в металургії


Панель охолодження доменних газів


Відновлення ротора для металургії


Відновлені прокатні конуси


Приклади застосування з електронної бази TeroLink®

Унікальна база даних використання продуктів компанії Castolin Eutectic

Наша репутація у вирішенні нових завдань швидко і ефективно була підкріплена розвитком нашої унікальною і всеосяжної комп'ютерної бази даних рішень, TeroLink®

Більше про TeroLink®

... іще тисячі прикладів застосування наших технологій