Виберіть наші місцеві сайти

AustraliaАвстралія

AustriaАвстрія

BelgiumБельгія

FR , EN , NL

BrazilБразилія

CanadaКанада

EN, FR

ChinaКитай

Czech RepublicЧеська республіка

FranceФранція

GermanyНімеччина

HungaryУгорщина

JapanЯпонія

South KoreaKorea

MexicoМексика

ItalyІталія

NorwayНорвегія

PolandПольща

PortugalПортугалія

RussiaРосія

SpainІспанія

SwedenШвеція

SwitzerlandШвейцарія

FR , DE

ThailandТаїланд

TurkeyТуреччина

United KingdomUK

UkraineУкраїна

United Arab EmiratesUAE

United StatesUSA

WhertecWhertec USA

Whertec EuropeWhertec Europe

United KingdomMonitor Coatings

Trio OilTec ServicesTrio OilTec Services

Furnace Mineral ProductsFurnace Mineral Products

Professional distributionProfessional distribution

Металургійна промисловість

Більше 100 років Castolin Eutectic є піонером і лідером у сфері технологій боротьби зі зношуванням і з’єдання. Зварювання, тверда пайка, термічне напилення і використання зносостійких плит - це наші основні технології для вироблення інноваційних, рентабельних та комплексних рішень з метою продовження терміну служби обладнання в металургійній промисловості.

На основі сотень успішних застосувань, випробуваних нашими замовниками по всьому світу, компанія Castolin Eutectic може надати оптимізовані рішення з широким асортиментом продуктів і технологій для боротьби зі зношуванням в металургійній промисловості. Castolin Eutectic добре розбирається у всіх основних проблемах зношування в металургійній промисловості і може рішення саме для цієї галузі. Наші оригінальні технології поширюються по всьому світу групою експертів SteelTec team, складену з фахівців по застосуваннях наших технологій в металургійній промисловості. При поширенні передових технологій ми керуємося Програмами для провідних галузей промисловості і широко використовуємо унікальну базу даних TeroLink®.

 

Зв’яжіться з нами


Продукти спеціального призначення

Спеціально адаптовані для металургійної промисловості

Зносостійкі плити і труби: Компанія Castolin Eutectic розробляє, виготовляє і продає готові до використання зносостійкі плити під торговою маркою CastoDur Diamond Plates® (CDP), і труби під торговою маркою CastoTubes®. Плити CDP® успішно застосовуються в сталеливарній промисловості для захисту від зношування вентиляторів в умовах гарячого і насиченого пилом диму в печі.

Детальніше ›

EuTronic Arc 595®: Це Fe-Cr-Mn-Si –B -C сплав у вигляді дроту, що використовується для електродугового нанесення захисного покриття, стійкого до сухої або вологої ерозії, ерозії під впливом шламів або насичених пилом газів, корозії під впливом кислот і каустичних розчинів, руйнування поверхні в гарячій атмосфері з присутністю хімічних речовин. У сталеливарної промисловості EuTronic Arc 595® використовується для захисту каналів відведення відпрацьованих газів з печі. Охолоджуючі труби цих каналів піддаються впливу високих температур, корозії та ерозії частинками пилу.

Детальніше ›

Порошкові дроти EnDOtec® і TeroMatec®: порошкові дроти EnDOtec для дугового зварювання в середовищі захисного газу (процес GMAW), і самозахисні порошкові дроти TeroMatec® (процес FCAW), забезпечують промисловості вирішення проблем захисту від зношування, ремонту та з'єднання деталей.

Детальніше ›

 


Рішення для металургійної промисловості

Компанія Castolin Eutectic - це Ваш ресурс для вироблення рішень по захисту від зношування і з'єднанню матеріалів. Ми віримо, що в процесі роботи з замовниками ми зможемо знайти найкращі рішення їх проблем. Як фахівці з проблем зношування, ми можемо надати замовникам наступні рішення:

  • Ремонт зламаних деталей
  • Відновлення зношених частин
  • Захист від зношування та корозії
  • Технології нанесення покриттів
  • Виготовлення нових готових деталей та напівфабрикатів


Шестерня дробарки агломерату в металургії


Панель охолодження доменних газів


Відновлення ротора для металургії


Відновлені прокатні конуси


Приклади застосування з електронної бази TeroLink®

Унікальна база даних використання продуктів компанії Castolin Eutectic

Наша репутація у вирішенні нових завдань швидко і ефективно була підкріплена розвитком нашої унікальною і всеосяжної комп'ютерної бази даних рішень, TeroLink®

Більше про TeroLink®

... іще тисячі прикладів застосування наших технологій