Виберіть наші місцеві сайти

AustraliaАвстралія

AustriaАвстрія

BelgiumБельгія

FR , EN , NL

BrazilБразилія

CanadaКанада

EN, FR

ChinaКитай

Czech RepublicЧеська республіка

FranceФранція

GermanyНімеччина

HungaryУгорщина

JapanЯпонія

South KoreaKorea

MexicoМексика

ItalyІталія

NorwayНорвегія

PolandПольща

PortugalПортугалія

RussiaРосія

SpainІспанія

SwedenШвеція

SwitzerlandШвейцарія

FR , DE

ThailandТаїланд

TurkeyТуреччина

United KingdomUK

UkraineУкраїна

United Arab EmiratesUAE

United StatesUSA

WhertecWhertec USA

Whertec EuropeWhertec Europe

United KingdomMonitor Coatings

Trio OilTec ServicesTrio OilTec Services

Furnace Mineral ProductsFurnace Mineral Products

Professional distributionProfessional distribution

Умови

Вітаємо на сайті компанії Castolin Eutectic, який належить та керується компанією Castolin Eutectic. Відділ маркетингу компанії Castolin Eutectic підтримує сайт як послугу відвідувачам та партнерам відповідно до нижчезазначених умов стосовно його використання. Користуючись сайтом, Ви приймаєте Умови використання; у разі непогодження з умовами, Ви не можете використовувати інформацію з сайту. Компанія Castolin Eutectic залишає за собою право оновлювати вміст сайту та умови використання без попереднього повідомлення.


Використання вмісту сайту: Ви можете переглядати, завантажувати та роздруковувати вміст сайту на наступних умовах: (а) вміст може використовуватися лише в інформаційних цілях; (б) забороняється зміна чи модифікація вмісту. Ви не можете переопубліковувати, поширювати, створювати похідні роботи або використовувати вміст іншим чином від зазначеного тут. Забороняється створення або використання фреймів для розміщення будь-якої торгової марки, логотипу чи іншої інформації, що належить Castolin Eutectic (включаючи зображення, текст, компоновку сторінки чи форму) без чітко вираженої письмової згоди Castolin Eutectic. Забороняється використання мета-тегів, прихованого тексту, де використовується назва або торгова марка Castolin Eutectic в якості частини посилань) без чітко вираженої письмової згоди Castolin Eutectic. Ви не отримуєте права власності на будь-які дані сайту. Будь-яке несанкціоноване використання анулює дозвіл чи ліцензію, видані компанією Castolin Eutectic.


Інформація про авторське право: Сайт та його вміст являються власністю Castolin Eutectic та є захищеними. Компіляція, організація та відображення вмісту, як і програмне забезпечення та винаходи, зо використовуються на та у зв’язку з сайтом є виключною власністю компанії Castolin Eutectic. Компанія Castolin Eutectic залишає за собою всі права на сайт та його вміст, не надані спеціально на певних підставах компанією Castolin Eutectic або згідно з умовами використання.