Переробна промисловість

Завдяки майже сторічному досвіду роботи в сфері технологій захисних покриттів компанія Castolin Eutectic стала промисловим партнером номер один у світі. Наші новітні технології захисних покриттів не мають собі рівних, що підтверджується постійним збільшенням числа клієнтів у різних галузях промисловості. Провівши аналіз Вашого обладнання, ми можемо істотно збільшити термін його експлуатації, а також виявити потенційні можливості скорочення витрат.

Зв’яжіться з нами

Ми маємо представництва в понад 100 країнах на 5 континентах

Цементна промисловість

Гірничодобувна промисловість

Целюлозно- паперова промисловість

Металургійна промисловість

Переробка відходів

Нафтогазова промисловість

Енерго промисловість

 

Нагору

Цементна промисловість

Робота з усіма великими виробниками цементу

Високі температури, теплові навантаження і тверда сировина, при безперервній цілодобовій роботі створюють на цементних заводах одне з найагресивніших робочих середовищ з точки зору зношування і руйнування обладнання.

Компанія Castolin Eutectic використовує власні оригінальні технології для швидкого, ефективного та надійного ремонту, часто на місці, з мінімумом термообробки і максимальним зниженням витрат. Наш досвід роботи в цементній промисловості залишається неперевершеним. Ми працюємо з усіма великими світовими виробниками цементу.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка завантажте нашу брошуру CemTec. Більш детально...

Нагору

Гірничодобувна промисловість

Рішення для гірничодобувної промисловості

Ми маємо глибокі знання з вирішення проблем зношування найрізноманітнішого обладнання в цій галузі, включаючи: бурові інструменти, дробарки, пресуючі валки; сита, демпфируючі вкладиші, зуби землерийного устаткування, вкладиші для ковшів, скребки та конвеєри, що працюють в найрізноманітніших умовах: від холодної Канади до спекотних Чилі та Австралії

Наші технології поширюються по всьому світу через міжнародну групу фахівців, що складається з професіоналів з застосування різних технологій в гірничодобувній промисловості.

Що ми пропонуємо:

  • Зниження витрат
  • Підвищення продуктивності
  • Надійне партнерство
  • Гнучкість
  • Група експертів в гірничодобувній галузі

Більш детально...

 

Для отримання додаткової інформації, будь ласка завантажте нашу брошуру Mining.


Нагору

Целюлозно-паперова промисловість

Спеціальні сплави для боротьби із стиранням та корозією

Целюлозно-паперові комбінати стикаються з унікальними проблемами, спричиненими стиранням і корозією, починаючи зі стадії здирання кори і до заключного етапу виробництва. Спеціально розроблені сплави для нанесення покриттів газотермічним способом забезпечують високу надійність і рентабельність обладнання. Ми можемо вирішити будь-яку проблему в цій галузі промисловості швидко і ефективно скрізь, де б вона не виникла.

 

Більш детально...

 


Нагору

Металургія

Запатентовані процеси нанесення покриттів, розроблені на світовому рівні

При виробництві сталі виникають серйозні проблеми зі зношування та корозії, які вимагають надійних рішень. У 1970х роках компанія Castolin Eutectic розробила перший запатентований процес нанесення покриттів для вирішення проблеми зношування/корозії у витяжних пристроях кисневих конвертерів, який використовується до сьогодні.

Ми накопичили цінний досвід і продовжуємо працювати з усіма великими виробниками металу в США, Європі і Японії.

 

Для отримання додаткової інформації, будь ласка завантажте нашу брошуру SteelTec.

 

Більш детально...


Нагору

Переробка відходів

Захист устаткування для переробки відходів від стирання, ерозії, зношування і корозії

Філософія компанії Castolin Eutectic, спрямована на те, щоб зберегти ресурси Землі і дати друге життя зношеним деталям має світове визнання. При роботі обладнання переробної промисловості піддається абразивному, ерозійному та ударному зношуванню, корозії. Боротьба з цими видами зношування є основою діяльності компанії Castolin Eutectic, а наші визнані в усьому світі технології забезпечать надійну та ефективну роботу переробного обладнання у чому б не полягала проблема.

Наша компанія є членом Міжнародної асоціації з твердих відходів. Наша компетенція та досвід користуються великим попитом в усьому світі, так як ми працюємо над новим поколінням проблем утилізації відходів виробництва.

Краще за все познайомитися з нашим досвідом у цій сфері можна за допомогою посібника з переробки відходів. Місцевий представник компанії Castolin Eutectic надасть Вам цю інформацію Вашою мовою та продемонструє як програма TeroLink може допомогти Вашому бізнесу.

Більш детально...

 

Для отримання додаткової інформації, будь ласка завантажте нашу брошуру Waste and Recycling.


Нагору

Нафтогазова промисловість

Фахівці у сфері розвідки, видобутку і переробки

Наш досвід роботи у нафтогазовій промисловості залишається неперевершеним. Компанія Castolin Eutectic працює з усіма великими світовими компаніями нафтогазової промисловості. Як фахівці в проблемах зношування, ми можемо надати рішення для різних проблем: ремонт зламаних та відновлення зношених деталей, захист від зношування і корозії, технології наплавлення і виготовлення нових готових деталей і напівфабрикатів.

Наші знання поширюються по всьому світу через групу експертів OilTec team, складену з фахівців із застосування технологій у розвідці, видобутку та переробці нафти і газу.

Відвідайте веб-сайт нашого партнера Trio OilTec Services:

www.trio-oiltec-services.com

Hardbanding

 

Більш детально...

 

Для отримання додаткової інформації, будь ласка завантажте нашу брошуру OilTec.


Нагору

Енергетика

Профілактичне технічне обслуговування дозволяє збільшити строк служби критичних деталей обладнання на 500 %

Компанія Castolin Eutectic - це Ваш ресурс для вирішення питань захисту від зношування і з'єднання. Ми віримо, що працюючи замовниками, ми зможемо знайти найкраще вирішення їх проблем.

Як фахівці з захисту від зношування, ми можемо надати рішення проблем, що виникають при виготовленні нових готових і напівфабрикатів деталей, що зношуються, ремонті зламаних деталей, відновленні зношених частин, захисті від зношування і корозії, виборі технологій нанесення покриттів і багато іншого.

Компанія Castolin Eutectic має значний досвід і продовжує працювати з кожним великим виробником в США, Європі і Японії.