Енергетика

Більше 100 років Castolin Eutectic є піонером і лідером у сфері захисту від зношування та з’єднання. Зварювання, тверда пайка, термічне напилення і зносостійкі плити - це наші основні технології для забезпечення інноваційних, рентабельних і комплексних рішень для збільшення строку служби обладнання електроенергетичної промисловості.

На основі сотень успішних застосувань, випробуваних нашими замовниками по всьому світу, компанія Castolin Eutectic може надати оптимізовані рішення з широким асортиментом продуктів і технологій для боротьби зі зношуванням в електроенергетичній промисловості. Компанія Castolin Eutectic добре розбирається у всіх основних проблемах зносу устаткування в електроенергетиці та може надати рішення, випробувані саме в цій галузі. Наші оригінальні технології поширюються по всьому світу групою експертів PowerTec team, що складається з фахівців із застосування наших технологій у виробництві електроенергії. При поширенні наших передових технологій по всьому світу ми керуємося Програмами для провідних галузей промисловості і широко використовуємо унікальну електронну базу даних TeroLink®.

 

Зв’язатися з нами


Продукти спеціального призначення

Спеціально адаптовані для енергогенеруючої промисловості

Порошки для термічного напилення: захисні покриття компанії Castolin Eutectic, нанесені термічним напиленням, значно збільшують термін служби компонентів котла. Наші захисні покриття - це більш рентабельне та менш затратне в плані часу рішення, ніж заміна зношених деталей новими. Відчутна економія матеріалів, скорочується час простою. Ми також працюємо з виробниками котлів, які випускають нові деталі з уже нанесеним захисним покриттям компанії Castolin Eutectic для збільшення терміну служби.

Детальніше ›

Eutronic Arc®: компанія Castolin Eutectic встановила, що найкращу стійкість до більшості типів ерозії забезпечує покриття з матрицею на основі нікелю або заліза, що містить дуже тверді карбіди або нітриди з високою щільністю. Ця комбінація створює непроникний бар'єр при бомбардуванні частинками з дуже високою швидкістю, такими як зола, який також чинить опір розтріскуванню. Цей тип покриття не вимагає наплавлення, а сплав наноситься за допомогою електродугового напилення із застосуванням порошкового дроту EuTronic Arc.

Детальніше ›

Транспортування вугілля з використанням CastoTubes®: Компанія Castolin Eutectic розробляє, виготовляє і продає готові до використання зносостійкі плити під торговою маркою CastoDur Diamond Plates® (CDP) і труби під торговою маркою CastoTubes®. Сотні успішних застосувань доводять, що CDP® і CastoTubes® збільшують строк служби зношуваних частин і механізмів, зменшують витрати на технічне обслуговування, час простою і покращують економічну ефективність технічного обслуговування на електростанціях.

Детальніше ›

 


Рішення для енергогенеруючої промисловості

Компанія Castolin Eutectic - це Ваш ресурс для вироблення рішень по захисту від зношування і з'єднанню матеріалів. Ми віримо, що в процесі роботи з замовниками ми зможемо знайти найкращі рішення їх проблем. Як фахівці з проблем зношування, ми можемо надати замовникам наступні рішення:

  • Ремонт зламаних деталей
  • Відновлення зношених частин
  • Захист від зношування та корозії
  • Технології нанесення покриттів
  • Виготовлення нових готових деталей та напівфабрикатів


Шнек для переробки біомаси


Інжектор для запалювання мастильного пальника


Coal mill


Молотки дробарки


Приклади застосування з електронної бази TeroLink®

Унікальна база даних використання продуктів компанії Castolin Eutectic

Наша репутація у вирішенні нових завдань швидко і ефективно була підкріплена розвитком нашої унікальною і всеосяжної комп'ютерної бази даних рішень, TeroLink®

Більше про TeroLink®

... іще тисячі прикладів застосування наших технологій