Виберіть наші місцеві сайти

AustraliaАвстралія

AustriaАвстрія

BelgiumБельгія

FR , EN , NL

BrazilБразилія

CanadaКанада

EN, FR

ChinaКитай

Czech RepublicЧеська республіка

FranceФранція

GermanyНімеччина

HungaryУгорщина

JapanЯпонія

South KoreaKorea

MexicoМексика

ItalyІталія

NorwayНорвегія

PolandПольща

PortugalПортугалія

RussiaРосія

SpainІспанія

SwedenШвеція

SwitzerlandШвейцарія

FR , DE

ThailandТаїланд

TurkeyТуреччина

United KingdomUK

UkraineУкраїна

United Arab EmiratesUAE

United StatesUSA

WhertecWhertec USA

Whertec EuropeWhertec Europe

United KingdomMonitor Coatings

Trio OilTec ServicesTrio OilTec Services

Furnace Mineral ProductsFurnace Mineral Products

Professional distributionProfessional distribution

Енергетика

Більше 100 років Castolin Eutectic є піонером і лідером у сфері захисту від зношування та з’єднання. Зварювання, тверда пайка, термічне напилення і зносостійкі плити - це наші основні технології для забезпечення інноваційних, рентабельних і комплексних рішень для збільшення строку служби обладнання електроенергетичної промисловості.

На основі сотень успішних застосувань, випробуваних нашими замовниками по всьому світу, компанія Castolin Eutectic може надати оптимізовані рішення з широким асортиментом продуктів і технологій для боротьби зі зношуванням в електроенергетичній промисловості. Компанія Castolin Eutectic добре розбирається у всіх основних проблемах зносу устаткування в електроенергетиці та може надати рішення, випробувані саме в цій галузі. Наші оригінальні технології поширюються по всьому світу групою експертів PowerTec team, що складається з фахівців із застосування наших технологій у виробництві електроенергії. При поширенні наших передових технологій по всьому світу ми керуємося Програмами для провідних галузей промисловості і широко використовуємо унікальну електронну базу даних TeroLink®.

 

Зв’язатися з нами


Продукти спеціального призначення

Спеціально адаптовані для енергогенеруючої промисловості

Порошки для термічного напилення: захисні покриття компанії Castolin Eutectic, нанесені термічним напиленням, значно збільшують термін служби компонентів котла. Наші захисні покриття - це більш рентабельне та менш затратне в плані часу рішення, ніж заміна зношених деталей новими. Відчутна економія матеріалів, скорочується час простою. Ми також працюємо з виробниками котлів, які випускають нові деталі з уже нанесеним захисним покриттям компанії Castolin Eutectic для збільшення терміну служби.

Детальніше ›

Eutronic Arc®: компанія Castolin Eutectic встановила, що найкращу стійкість до більшості типів ерозії забезпечує покриття з матрицею на основі нікелю або заліза, що містить дуже тверді карбіди або нітриди з високою щільністю. Ця комбінація створює непроникний бар'єр при бомбардуванні частинками з дуже високою швидкістю, такими як зола, який також чинить опір розтріскуванню. Цей тип покриття не вимагає наплавлення, а сплав наноситься за допомогою електродугового напилення із застосуванням порошкового дроту EuTronic Arc.

Детальніше ›

Транспортування вугілля з використанням CastoTubes®: Компанія Castolin Eutectic розробляє, виготовляє і продає готові до використання зносостійкі плити під торговою маркою CastoDur Diamond Plates® (CDP) і труби під торговою маркою CastoTubes®. Сотні успішних застосувань доводять, що CDP® і CastoTubes® збільшують строк служби зношуваних частин і механізмів, зменшують витрати на технічне обслуговування, час простою і покращують економічну ефективність технічного обслуговування на електростанціях.

Детальніше ›

 


Рішення для енергогенеруючої промисловості

Компанія Castolin Eutectic - це Ваш ресурс для вироблення рішень по захисту від зношування і з'єднанню матеріалів. Ми віримо, що в процесі роботи з замовниками ми зможемо знайти найкращі рішення їх проблем. Як фахівці з проблем зношування, ми можемо надати замовникам наступні рішення:

  • Ремонт зламаних деталей
  • Відновлення зношених частин
  • Захист від зношування та корозії
  • Технології нанесення покриттів
  • Виготовлення нових готових деталей та напівфабрикатів


Шнек для переробки біомаси


Інжектор для запалювання мастильного пальника


Coal mill


Молотки дробарки


Приклади застосування з електронної бази TeroLink®

Унікальна база даних використання продуктів компанії Castolin Eutectic

Наша репутація у вирішенні нових завдань швидко і ефективно була підкріплена розвитком нашої унікальною і всеосяжної комп'ютерної бази даних рішень, TeroLink®

Більше про TeroLink®

... іще тисячі прикладів застосування наших технологій