Наші технології

Наші технології на службі у Вас


Зварювальні технології
Технології покриттів
Технології пайки

Технології зварювання

Технології покриттів

Технології пайки

Wearplates & CastoTubes®

Існують різні способи ремонту, відновлення та захисту деталей, кожен з яких має переваги та недоліки. Для багатьох замовників вибір оптимального процесу є складним, часозатратним, сповненим ризику. Навіть коли відомий оптимальний процес, часто немає можливості виконати роботу самому. Часто обмеження криються або в навичках, або в коштах, доступних для інвестування в обладнання. Сервісні майстерні Eutectic Services таких обмежень не мають! Для кожної роботи ми можемо підібрати оптимальне технічне рішення в рамках доступних економічних ресурсів.

 

 

 

Нагору

Зварювальні технології

 

 • Ручне дугове зварювання покритим електродом
 • Зварювання дротами в газовому захисті
 • Зварювання відкритою дугою
 • Аргонодугове зварювання
 • Плазмове зварювання
 • Плазмове різання

 

Запитати у експерта

Ми тут щоб допомогти, просто спитайте!

Ручне дугове зварювання покритим електродом

При горінні дуги між електродом, що покритий флюсом, та виробом, серцевина електроду та матеріал деталі плавляться, формуючи зварювальну ванну. Одночасне плавлення флюсового покриття дає шлак та газ, який захищає ванну від впливу атмосфери. Шлак твердне та холоне, після закінчення зварювання видаляється (або перед початком наступного проходу). Компанія Castolin розробила серію електродів EutecTrode з низьким тепловкладенням, які застосовуються в промисловості для захисту від зношування, ремонту та з’єднання, а також високоякісне обладнання для РДЗ, що базується на найновіших технологіях.

Напівавтоматичне зварювання в захисних газах (EnDoTec та CastoMag)

Процес MIG подібний до ручного дугового зварювання покритим електродом, оскільки тепло отримується в результаті горіння дуги між металевим електродом та виробом. Електрод плавиться, формуючи шов. Основна різниця полягає в тому, що електрод в формі дроту меншого діаметру, що подається з котушки, та в необхідності захисного газу. Оскільки дріт подається постійно процес часто називають напівавтоматичним зварюванням. Для стабілізації дуги при низькому струмі, зменшення розбризкування та запобігання коротким замиканням був розроблений імпульсний режим. Перенесення металу досягається імпульсами струму, що відділяють краплю. Компанія Castolin розробила серії дротів EnDoTec (порошкові) та CastoMag (суцільні) для захисту, ремонту та з’єднання, а також лінію високоякісного обладнання.

Напівавтоматичне зварювання без газового захисту (TeroMatec)

Дроти для зварювання відкритою дугою складаються із зовнішньої оболонки зі спеціального сплаву та серцевини, котра заповнена з високою щільністю мікроелементами. Така конструкція дозволяє отримати швидку та високоякісний наплавлений шар для захисту від всіх видів зносу або зварювання. Технологія дозволяє виготовляти широкий спектр сплавів з різним складом. Компанія Castolin розробила самозахисні дроти серії TeroMatec для нанесення захисних покриттів, ремонту та з’єднання.

Аргонодугове зварювання

При аргонодуговому зварюванні дуга формується між загостреним вольфрамовим електродом та виробом в інертній атмосфері аргону. Дуга незначної інтенсивності, сформована загостреним електродом ідеально підходить для високоякісного та точного зварювання. Оскільки вольфрамовий електрод не споживається при зварюванні, тепло дуги плавитиме метал основи, а у ванну подається окрема присадка в формі прутка за необхідності. Castolin розробила серію спеціальних матеріалів CastoTig для нанесення покриттів, ремонту та з’єднанні, а також серію високоякісного обладнання CastoTIG.

Плазмове зварювання

Мінімальне перемішування з матеріалом основи, можливість автоматизації, контроль за формуванням шву дає високу якість та стійкість до зношування покриттів з широкого асортименту сплавів. Відмінно підходять для серійного виробництва. При плазмовому зварюванні плазма концентрується при проходження через теплостійкий анод, що призводить до підвищення щільності дуги, енергії та температури. Присадочний матеріал в формі атомізованого порошку або дроту подається в зону зварювання, ванна захищається газом. Компанія Castolin розробила серію порошків для плазмового нанесення.

Плазмове різання

Плазмове різання завжди розглядалося як альтернатива киснево-газовому способу. Тим не менш, важливою різницею є те, що при киснево-газовому різанні метал окислюється та плавиться температурою екзотермічної реакції, при плазмовому різанні метал плавитьcя теплом дуги . Можливість плавити метал без окислення є важливою при роботі з нержавіючими сталями, що формують оксиди при високих температурах. Плазмове різання – це ефективний спосіб для тонких та товстих елементів. Ручні пальники зазвичай можуть різати метал до 48мм, а більш потужні, з комп’ютерним керуванням – до 300мм. Компанія Castolin випускає серію високоякісного обладнання для плазмового різання AirJet, котре базується на найновіших технологіях.

 

Нагору

Технології покриттів

 

 • Thermal spray powders
 • Електродугова металізація
 • Термічне напилення з наступним оплавленням
 • HVOF
 • Полімерні покриття

 

Запитати у експерта

Ми тут щоб допомогти, просто спитайте!

Порошки для газотермічного напилення (RotoTec та CastoDyn)

Мінімальне тепловкладення, міцне з’єднання з матеріалом основи, широкий спектр матеріалів дозволяє економічно вирішувати значний діапазон проблем зі зносом.

Електродугова металізація (EuTronic Arc)

Висока швидкість досягається завдяки одночасному плавленню двох дротів, суцільних або порошкових, електричною дугою, що дозволяє наносити високоякісні покриття при прийнятній вартості. Роботи на місці для масивних деталей

Термічне напилення з наступним оплавленням (Eutalloy)

Наступне оплавлення дозволяє отримати металургійне з’єднання та ідеально щільне покриття. Оптимальна якість покриття з високою абразивною, корозійною стійкістю, стійкістю до окислення

Надзвукове напилення HVOF

Процес холодного напилення при надзвуковій швидкості часток для максимального механічного з’єднання дозволяє отримати високоякісне покриття з різноманітних матеріалів та карбідів при доступній вартості.

Полімерні покриття (MeCaTec)

Двокомпонентні матеріали застосовуються при температурі навколишнього середовища, а отже не дає термічних деформацій. Швидка та легка процедура. Захист для деталей, що не піддаються зварюванню та/або деталей зі складною геометрією.

 

Нагору

Технології пайки

 

 • Захист від зношування
 • Флюси
 • Кільця і фольга
 • Покриті прутки
 • Пасти
 • Чому пайка?

 

Запитати у експерта

Ми тут щоб допомогти, просто спитайте!

Захист від зношування (пайка TeroCote)

Нанесення різноманітних сплавів та композитних матеріалів з використанням полуменевого обладнання дозволяє отримати надійний зв’язок з основою без перемішування з її матеріалом. В основному для захисту від абразивного зношування.

Флюси

Флюси – це спеціально розроблені хімічні матеріали для видалення оксидів з металевих деталей, що з’єднуються при пайці. Вибір оптимального флюсу, матеріалу основи та матеріалу припою для кожної операції мають важливе значення.

Кільця і фольга

Широкий спектр продукції включає в себе багато присадочних матеріалів у формі кілець, фольги, дротів, прутків, паст відповідно до потреб виробництва.

Покриті прутки

В Castolin Eutectic ми розуміємо, що кожне застосування має індивідуальні вимоги. Тож ми розробили та налагодили випуск декількох типів прутків з флюсовим покриттям для того, щоб відповідати вимогам замовників. На відміну від більшості конкурентів, компанія Castolin не використовує універсальний флюс для всіх прутків. Кожен пруток має відповідний йому флюс. До того ж, кожен матеріал має специфічний колір, що допомагаю працівникам обрати потрібний.

Пасти

Пасти для пайки – це найкраще рішення для автоматизованого процесу. Пасти виробництва Castolin Eutectic вирізняються:

 • максимальною стабільністю пасти
 • оптимальними характеристиками нанесення
 • легко змиваються водою (з рук, інструменту)
 • мінімальним утворенням диму (пайка в печі)
 • елементи, що зв'язують не впливають на процес пайки
 • максимальною капілярністю
 • високою якістю металевого порошку
 • простотою видалення залишків флюсу

 • Чому пайка?

  Процес пайки відома вже понад 1000 років. Паяні з’єднання вже довгий час використовуються в сантехніці, кондиціонуванні, опаленні, електроніці та багатьох інших випадках. Ці з’єднання надійні та довговічні, зарекомендували себе роками, чого не можна сказати, наприклад, про пластики. До того ж, при пайці є можливість заново нагріти та виправити помилку чи дефект, не розбираючи конструкцію та без заміни частин. Можна легко переконатися в надійності цього методу з’єднання.

  Тверда пайка дає міцні з’єднання.

  При правильному виконанні пайки та підборі матеріалу, паяні з’єднання можуть бути міцнішими за матеріали деталей. Карбідні інструменти піддаються найбільш сильним навантаженням у вигляді поштовхів, розтягувань, ударів. Більшість таких інструментів виготовляється з використанням твердої пайки, котра утримує твердосплавні частини.

  Естетика

  Завдяки високій капілярності припоїв, а особливо, припоїв зі включеннями срібла, процес пайки дозволяє отримати практично непомітні з’єднання. Саме тому пайку використовують там, де зовнішній вигляд деталей дуже важливий, наприклад, в ювелірній справі, виробництві музичних інструментів, окулярів, тощо.

  Безпека

  Лише пайка може забезпечити дійсно герметичні з’єднання в критичних застосуваннях, приміром, на установках для горючих чи медичних газів. Тому багато стандартів вимагають пайку таких критичних з’єднань.

  Тверда пайка гігієнічна

  Як відомо, пластикові труби та їх з’єднання майже завжди є місцем поширення бактерій легіонели, що можуть спричиняти легіонельоз. Це нетипова та дуже серйозна форма пневмонії. Проведені випробування показали, що мідні труби з паяними з’єднаннями містять значно менше бактерій, що робить їх безпечнішими для Вас та Вашої родини.

  Пайка може використовуватися для з’єднання різнорідних металів та матеріалів

  З використанням пайки можна з’єднати між собою майже будь-які метали. Також неметали, наприклад, скло або кераміка можуть паятися. Можливість з’єднання різних матеріалів полегшує розробку та виготовлення нової продукції. Все більше замовників надають запити зі з’єднання алюмінію з міддю. Це легко зробити з використанням продукції Castolin, наприклад 190 або 192.

  Пайка може використовуватися як недороге рішення в крупносерійному виробництві

  Пайка це недорогий процес, який не потребує значних вкладень в обладнання. Фактично, всього за 20 Євро Ви можете почати паяти вже сьогодні. Пайка відмінно підходить для крупносерійного виробництва, оскільки наявність паст, кілець, дротів дозволяє автоматизувати виробництво. В більшості випадків затрати на пайку становлять до 0,05 євро. Порівняно з іншими процесами, пайка вигідна і механічними властивостями і фінансово.

  Пайка – це легко

  Castolin Eutectic щороку навчає пайці тисячі людей. Навчання основам пайки займає буквально менше однієї години. Легкість процесу дозволяє компаніям зробити виробництво більш гнучким та зменшити проблеми з пошуком персоналу. Розширюючи діапазон продукції та зменшуючи ризик помилок працівника, компанія Castolin Eutectic робить процес пайки ще простішим.
   

  Нагору

  Wearplates & CastoTubes®

   

  • Зносостійкі плити з наплавленим покриттям
  • Зносостійкі плити з порошковим покриттям
  • CastoTubes®

   

  Запитати у експерта

  Ми тут щоб допомогти, просто спитайте!

  Зносостійкі плити з наплавленим покриттям

  Маючи понад 100 років досвіду в сфері зварювання і захисту від зношування, компанія Castolin являється виробником найбільш широкого асортименту зносостійких плит різних розмірів, матеріалів основи та покриттів, застосовуваних процесів. Від простих сплавів з карбідами хрому, що наплавляються відкритою дугою до складних порошкових сплавів NiCrBSi, збагачених карбідами вольфраму, що виготовляються оплавленням в вакуумній печі або плазмовим наплавленням.

  Зносостійкі плити з порошковим покриттям

  Зносостійкі плити CDP з порошковим покриттям виготовляються шляхом нанесення на сталеву основу, що легко зварюється, порошкового сплаву та оплавлення в печі в контрольованій атмосфері. Головною перевагою даного методу є отримання чистого сплаву без перемішування з матеріалом основи, що дозволяє отримати максимальну стійкість з перших міліметрів. Плити неважкі і легкі в роботі. Добре піддаються вальцюванню.

  Труби CastoTubes

  Труби виготовляються зі звичайних сталевих труб з внутрішнім наплавленням самозахисним дротом TeroMatec 4666, забезпечуючи відому зносостійкість плит CastoDur Diamond Plates 4666. Таким чином забезпечується відхід від дорогої технології вальцювання плит у труби, безшовність та досягаються значно менші діаметри. CastoTube пропонують наступні переваги:

 • економічна ефективність;
 • відсутність складних лінійних з’єднань;
 • висока зносостійкість;
 • ідеально круглий переріз;
 • спіральне наплавлення зменшує деформації;
 • незначна вага спрощує роботу з трубами;
 • металевий порошок найвищої якості;
 • легко з’єднуються механічно або зварюванням

 • Надзвукове напилення HVOF

  Процес холодного напилення при надзвуковій швидкості часток для максимального механічного з’єднання дозволяє отримати високоякісне покриття з різноманітних матеріалів та карбідів при доступній вартості.

  Полімерні покриття (MeCaTec)

  Двокомпонентні матеріали застосовуються при температурі навколишнього середовища, а отже не дає термічних деформацій. Швидка та легка процедура. Захист для деталей, що не піддаються зварюванню та/або деталей зі складною геометрією.