Виберіть наші місцеві сайти

AustraliaАвстралія

AustriaАвстрія

BelgiumБельгія

FR , EN , NL

BrazilБразилія

CanadaКанада

EN, FR

ChinaКитай

Czech RepublicЧеська республіка

FranceФранція

GermanyНімеччина

HungaryУгорщина

JapanЯпонія

South KoreaKorea

MexicoМексика

ItalyІталія

NorwayНорвегія

PolandПольща

PortugalПортугалія

RussiaРосія

SpainІспанія

SwedenШвеція

SwitzerlandШвейцарія

FR , DE

ThailandТаїланд

TurkeyТуреччина

United KingdomUK

UkraineУкраїна

United Arab EmiratesUAE

United StatesUSA

WhertecWhertec USA

Whertec EuropeWhertec Europe

United KingdomMonitor Coatings

Trio OilTec ServicesTrio OilTec Services

Furnace Mineral ProductsFurnace Mineral Products

Professional distributionProfessional distribution

Нафтогазова промисловість

Більше 100 років Castolin Eutectic є піонером і лідером у сфері захисту від зношування та з’єднання. Зварювання, тверда пайка, термічне напилення і зносостійкі плити - це наші основні технології для забезпечення інноваційних, рентабельних і комплексних рішень для збільшення строку служби обладнання нафтогазової промисловості.

На основі сотень успішних застосувань, випробуваних нашими замовниками по всьому світу, компанія Castolin Eutectic може надати оптимізовані рішення з широким асортиментом продуктів і технологій для боротьби зі зношуванням в нафтогазовій промисловості. Наші оригінальні технології поширюються по всьому світу групою OilTec team, що складена з фахівців по застосуваннях наших технологій у сфері розвідки, видобутку і переробки нафти. При поширенні наших передових технологій по всьому світу ми керуємося Програмами для провідних галузей промисловості і широко використовуємо унікальну базу даних TeroLink®.

 

Зв’язатися з нами


Продукти спеціального призначення

Спеціально адаптовані для нафтогазової промисловості

SuperJet Eutalloy: Процес Eutalloy дозволяє наносити захисні покриття на поверхні промислових механізмів, що піддаються зношуванню, щоб продовжити їх термін служби. Широкий асортимент порошкових сплавів Eutalloy що самофлюсуются можна напилювати, наплавляти і з'єднувати з іншими металами за допомогою новітньої системи SuperJet-S-delivery.

Детальніше ›

TeroCote® 7888 T: це високоефективний зносостійкий матеріал у формі гнучкого шнура, що складається з нікелевого дроту покритого еластичною сполучною речовиною з суміші карбідів і порошкового нікелевого сплаву.

Детальніше ›

Система EuTronic® GAP: компанія Castolin Eutectic розробила систему EuTronic GAP з використанням плазмової дуги (PTA) для нанесення захисних покриттів і зварювання. Нанесене на бурильні труби за допомогою плазмового наплавлення з використанням системи EuTronic GAP гладке покриття забезпечує захист обсадних труб від зношування. Чудова зносостійкість покриття зберігається при бурінні як без обсадних труб, так і з обсадними трубами.

Детальніше ›

 


Рішення для нафтогазової промисловості

Компанія Castolin Eutectic - це Ваш ресурс для вироблення рішень по захисту від зношування і з'єднанню матеріалів. Ми віримо, що в процесі роботи з замовниками ми зможемо знайти найкращі рішення їх проблем. Як фахівці з проблем зношування, ми можемо надати замовникам наступні рішення:

  • Ремонт зламаних деталей
  • Відновлення зношених частин
  • Захист від зношування та корозії
  • Технології нанесення покриттів
  • Виготовлення нових готових деталей та напівфабрикатів


Бурові коронки


Стабілізатори


Автоматизована установка для плазмового зварювання


Ріжучі диски


Приклади застосування з електронної бази TeroLink®

Унікальна база даних використання продуктів компанії Castolin Eutectic

Наша репутація у вирішенні нових завдань швидко і ефективно була підкріплена розвитком нашої унікальною і всеосяжної комп'ютерної бази даних рішень, TeroLink®

Більше про TeroLink®

... іще тисячі прикладів застосування наших технологій