Нафтогазова промисловість

Більше 100 років Castolin Eutectic є піонером і лідером у сфері захисту від зношування та з’єднання. Зварювання, тверда пайка, термічне напилення і зносостійкі плити - це наші основні технології для забезпечення інноваційних, рентабельних і комплексних рішень для збільшення строку служби обладнання нафтогазової промисловості.

На основі сотень успішних застосувань, випробуваних нашими замовниками по всьому світу, компанія Castolin Eutectic може надати оптимізовані рішення з широким асортиментом продуктів і технологій для боротьби зі зношуванням в нафтогазовій промисловості. Наші оригінальні технології поширюються по всьому світу групою OilTec team, що складена з фахівців по застосуваннях наших технологій у сфері розвідки, видобутку і переробки нафти. При поширенні наших передових технологій по всьому світу ми керуємося Програмами для провідних галузей промисловості і широко використовуємо унікальну базу даних TeroLink®.

 

Зв’язатися з нами


Продукти спеціального призначення

Спеціально адаптовані для нафтогазової промисловості

SuperJet Eutalloy: Процес Eutalloy дозволяє наносити захисні покриття на поверхні промислових механізмів, що піддаються зношуванню, щоб продовжити їх термін служби. Широкий асортимент порошкових сплавів Eutalloy що самофлюсуются можна напилювати, наплавляти і з'єднувати з іншими металами за допомогою новітньої системи SuperJet-S-delivery.

Детальніше ›

TeroCote® 7888 T: це високоефективний зносостійкий матеріал у формі гнучкого шнура, що складається з нікелевого дроту покритого еластичною сполучною речовиною з суміші карбідів і порошкового нікелевого сплаву.

Детальніше ›

Система EuTronic® GAP: компанія Castolin Eutectic розробила систему EuTronic GAP з використанням плазмової дуги (PTA) для нанесення захисних покриттів і зварювання. Нанесене на бурильні труби за допомогою плазмового наплавлення з використанням системи EuTronic GAP гладке покриття забезпечує захист обсадних труб від зношування. Чудова зносостійкість покриття зберігається при бурінні як без обсадних труб, так і з обсадними трубами.

Детальніше ›

 


Рішення для нафтогазової промисловості

Компанія Castolin Eutectic - це Ваш ресурс для вироблення рішень по захисту від зношування і з'єднанню матеріалів. Ми віримо, що в процесі роботи з замовниками ми зможемо знайти найкращі рішення їх проблем. Як фахівці з проблем зношування, ми можемо надати замовникам наступні рішення:

  • Ремонт зламаних деталей
  • Відновлення зношених частин
  • Захист від зношування та корозії
  • Технології нанесення покриттів
  • Виготовлення нових готових деталей та напівфабрикатів


Бурові коронки


Стабілізатори


Автоматизована установка для плазмового зварювання


Ріжучі диски


Приклади застосування з електронної бази TeroLink®

Унікальна база даних використання продуктів компанії Castolin Eutectic

Наша репутація у вирішенні нових завдань швидко і ефективно була підкріплена розвитком нашої унікальною і всеосяжної комп'ютерної бази даних рішень, TeroLink®

Більше про TeroLink®

... іще тисячі прикладів застосування наших технологій