Виберіть наші місцеві сайти

AustraliaАвстралія

AustriaАвстрія

BelgiumБельгія

FR , EN , NL

BrazilБразилія

CanadaКанада

EN, FR

ChinaКитай

Czech RepublicЧеська республіка

FranceФранція

GermanyНімеччина

HungaryУгорщина

JapanЯпонія

South KoreaKorea

MexicoМексика

ItalyІталія

NorwayНорвегія

PolandПольща

PortugalПортугалія

RussiaРосія

SpainІспанія

SwedenШвеція

SwitzerlandШвейцарія

FR , DE

ThailandТаїланд

TurkeyТуреччина

United KingdomUK

UkraineУкраїна

United Arab EmiratesUAE

United StatesUSA

WhertecWhertec USA

Whertec EuropeWhertec Europe

United KingdomMonitor Coatings

Trio OilTec ServicesTrio OilTec Services

Furnace Mineral ProductsFurnace Mineral Products

Professional distributionProfessional distribution

Організація виробництва виробників комплектного обладнання

Завдяки майже столітній роботі у сфері технології захисних матеріалів компанія Castolin Eutectic стала головним промисловим партнером у світі. Наші новітні технології, придатні для застосування в найрізноманітніших галузях промисловості, не мають собі рівних, а наші зв'язки з промисловими партнерами продовжують процвітати. Виконавши обстеження на місці, ми можемо показати Вам потенційні можливості скорочення витрат.

Зв’яжіться з нами

Ми маємо представництва в понад 100 країнах на 5 континентах

Автомобільна промисловість
Виготовлення інструментів і штампів
Скляна промисловість
Компоненти для нафтового сектора
Конструкції зі зносостійких плит
Constructions
Готові деталі
 
Нагору

Автомобілебудування

Ми працю з усіма великими виробниками автомобілів

Компанія Castolin Eutectic працює з усіма великими виробниками автомобілів по всьому світу, допомагаючи їм успішно досягати своїх цілей. Завдяки нашій участі їм вдається досягати значного скорочення витрат - на виробничих лініях, при відновленні штампів і при впровадженні нових рішень по з'єднанню матеріалів і зниженню зношування деталей трансмісії, кузова і двигуна в готовому автомобілі.

 

Запитайте у спеціаліста


Нагору

Інструменти та штампи

Економічно ефективний ремонт

Сталеві інструменти та штампи повинні протистояти сильному механічному впливу під час експлуатації із збереженням розмірів в межах дозволених допусків при виготовленні багатьох тисяч деталей. Виготовлення сталевого інструменту є складним і вимагає великої уваги процесом.

Здатність компанії Castolin Eutectic надійно і економічно ремонтувати поламані частини, відновлювати зношені області або вносити невеликі зміни в геометрію інструменту підкреслює її репутацію надійної компанії в галузі ремонту і відновлення інструментів і штампів та в супутніх областях.

 

Запитайте у спеціаліста


Нагору

Скляна промисловість

Великий крок вперед у виробництві склотари

Ми пропонуємо широкий асортимент порошків для модульної системи, спеціально розробленої для нанесення покриттів в скляній промисловості. Пальник для нанесення порошків SUPERJET - S - EUTALLOY за рахунок своєї унікальної конструкції забезпечує отримання покриття з поліпшеними робочими характеристиками. Швидкодіючий механізм вмикання та вимкнення, теплозахисний екран, мала вага і сучасна ергономічна конструкція забезпечують високу швидкість і нанесення покриття в умовах серійного виробництва та ремонту на місці. Така універсальна система необхідна на всіх виробничих ділянках, де потрібно наносити покриття з високою точністю розташування на поверхні та товщини.

 

Для отримання додаткової інформації, будь ласка завантажте нашу брошуру GlassTec

 

Запитайте у спеціаліста


Нагору

Комплектуючі вироби для нафтової промисловості

Що таке твердосплавне наплавлення?

Твердосплавне наплавлення - це цілком усталений термін для позначення процесу наплавлення зносостійкого покриття, використовуваного в бурінні для мінімізації зношування замкових з'єднань обсадних і бурильних труб і скорочення експлуатаційних витрат в нафтогазовому виробництві. Цей процес включає нанесення зносостійкого матеріалу на замкове з'єднання бурильної труби і використовується сертифікованими компаніями з виконання твердосплавних наплавлень для виробників бурильних труб і бурових компаній.

Компанія Trio OilTec Services застосовує твердосплавне наплавлення на норвезькому ринку більше 8 років. Завдяки плідній співпраці з компанією Statoil Hydro були успішно розроблені і використовувалися нові інноваційні сплави, такі як дроти OTW - 12Ti і OTW16 - XS, а також спеціальне покриття (MX5). Сьогодні компанія StatoilHydro пропонує на ринку покриття OTW - 12Ti і OTW - 16 XS, а також покриття MX5 для буріння. Компанія Trio також має свою власну спеціальну машину для випробувань на зношування твердосплавних наплавлень і повномасштабне автоматизоване обладнання для твердосплавного наплавлення. З підключенням компанії Trio до глобальної мережі компанії Castolin Eutectic буде забезпечено поширення її продукту за межами Норвегії.

 

Новий веб-сайт hardbanding

Нагору

Конструкції зі зносостійких плит

Сучасний технічний рівень розвитку важкого машинобудування

Плити CDP® можуть використовуватись майже як будь-яка конструкційна сталь, з невеликими обмеженнями. Різання, наприклад, може виконуватись плазмою, струменем води або лазером, з'єднання – зварюванням, болтами і т.д.

Компанія Castolin Eutectic пропонує повністю закінчені рішення, готові до негайного застосування у відповідності з Вашими технічними вимогами та індивідуальними побажаннями. Навіть складні конструкції можуть бути створені за допомогою плит CDP® і труб CastoTubes®.

 

Запитайте у спеціаліста

 


Нагору

Готові деталі

Забезпечення відповідальними деталями

Частина нашої пропозиції для виробників комплектного обладнання полягає в постачанні готових або напівфабрикатів деталей, які можуть легко бути включені в повністю нову машину, пропоновану виробником обладнання, а також можуть бути доступні як запасні частини або деталі для модернізації. Велика частина наших готових деталей для виробників комплектного устаткування - це відповідальні деталі, які піддаються зношуванню, і виробник комплектного устаткування потребує оптимальному вирішенні проблем зношування.

Готові деталі, які ми в даний час пропонуємо нашим замовникам з числа виробників комплектного обладнання, значно різняться за розмірами, кількістю матеріалу наноситься зносостійкого покриття і технології його нанесення, включаючи зварювання, термічне напилення, плазмове зварювання, використання зносостійких плит і тверду пайку. Деякі деталі стали майже стандартними через їх успіх на ринку. Вони включають живильники, шнеки і кожухи. Ці готові деталі також використовуються в широкому діапазоні інших галузей промисловості.

 

  • Живильники
  • Шнеки
  • Кожухи

 

Запитайте у спеціаліста

Ми готові вам допомогти, просто запитайте!

Живильники

Лопаткові живильники використовуються в багатьох галузях промисловості для транспортування сипучого матеріалу: порошків, зерна, розмелених продуктів і т.д. Коли транспортується матеріал дуже твердий і абразивний, можливе значне зношування деталей живильника, особливо корпусу і лопаток. До такого транспортованого матеріалу можна віднести золу від порошкових установок, вугільний пил, клінкер в цементній промисловості, шлак в сталеливарній промисловості, частинки якого викликають дуже сильне абразивне стирання. Компанія Castolin Eutectic на основі свого досвіду в сфері ремонту та збільшення терміну служби цих деталей тепер може пропонувати до постачання повністю відновлені готові живильники. У них використовуються наплавлені на контактні поверхні запатентовані зносостійкі порошкові плити, що містять надтвердий карбід вольфраму для забезпечення чудової зносостійкості і створення гладкої, стійкої до розтріскування і корозії поверхні.

Шнеки

Шнек - одна з основних технічних деталей, що використовуються в переробних галузях промисловості. Вони використовуються для транспортування, ущільнення, зневоднення та поділу матеріалів, інжекції пластмаси і т.д. Асортимент шнеків дуже широкий за розмірами, формою і конструкцією. Компанія Castolin Eutectic в результаті робіт протягом десятиліть розробила велику кількість рішень для нанесення покриттів і захисту критичних ділянок поверхонь шнеків, а також їх кожухів. Сьогодні ми пропонуємо рішення для захисту, засновані на наступних технологіях: використання зносостійких плит, плазмове наплавлення, надзвукове напилення, напилення з проплавленням, тверда пайка, наплавлення, використання полімерів і композитних матеріалів. З нашим асортиментом витратних матеріалів та супутнього обладнання ми можемо гарантувати оптимальну якість покриття, а наш досвід автоматизації гарантує гнучкість застосування. Компанія Castolin Eutectic пропонує виробникам комплектного устаткування шнеки з нанесеним покриттям, або повністю автоматизоване обладнання для нанесення покриття, а також будь-які проміжні варіанти.

Кожухи

На виробництві нашої служби Eutectic Services є все необхідне обладнання і застосовуються передові технології для проектування і виготовлення спеціальних кожухів із захистом від зношування для різних галузей промисловості. Наша виключна перевага полягає в тому, що ми виготовляємо зносостійкі плити CDP®, які використовуються або як конструкційні елементи кожуха, або в якості обшивки. Ці зносостійкі плити потім розрізають на наших підприємствах на верстатах з ЧПУ плазмовим, лазерним різанням або струменем води перед вальцюванням або наварюванням для отримання складних конструкцій, потрібних замовникам. У компанії Castolin Eutectic є дуже широкий асортимент зносостійких плит CDP® для використання в промисловості і наші досвідчені інженери по плитах CDP® в тісному контакті з виробниками комплектного устаткування можуть створювати кожухи найрізноманітніших розмірів і форм.