Організація виробництва виробників комплектного обладнання

Завдяки майже столітній роботі у сфері технології захисних матеріалів компанія Castolin Eutectic стала головним промисловим партнером у світі. Наші новітні технології, придатні для застосування в найрізноманітніших галузях промисловості, не мають собі рівних, а наші зв'язки з промисловими партнерами продовжують процвітати. Виконавши обстеження на місці, ми можемо показати Вам потенційні можливості скорочення витрат.

Зв’яжіться з нами

Ми маємо представництва в понад 100 країнах на 5 континентах

Автомобільна промисловість
Виготовлення інструментів і штампів
Скляна промисловість
Компоненти для нафтового сектора
Конструкції зі зносостійких плит
Constructions
Готові деталі
 
Нагору

Автомобілебудування

Ми працю з усіма великими виробниками автомобілів

Компанія Castolin Eutectic працює з усіма великими виробниками автомобілів по всьому світу, допомагаючи їм успішно досягати своїх цілей. Завдяки нашій участі їм вдається досягати значного скорочення витрат - на виробничих лініях, при відновленні штампів і при впровадженні нових рішень по з'єднанню матеріалів і зниженню зношування деталей трансмісії, кузова і двигуна в готовому автомобілі.

 

Запитайте у спеціаліста


Нагору

Інструменти та штампи

Економічно ефективний ремонт

Сталеві інструменти та штампи повинні протистояти сильному механічному впливу під час експлуатації із збереженням розмірів в межах дозволених допусків при виготовленні багатьох тисяч деталей. Виготовлення сталевого інструменту є складним і вимагає великої уваги процесом.

Здатність компанії Castolin Eutectic надійно і економічно ремонтувати поламані частини, відновлювати зношені області або вносити невеликі зміни в геометрію інструменту підкреслює її репутацію надійної компанії в галузі ремонту і відновлення інструментів і штампів та в супутніх областях.

 

Запитайте у спеціаліста


Нагору

Скляна промисловість

Великий крок вперед у виробництві склотари

Ми пропонуємо широкий асортимент порошків для модульної системи, спеціально розробленої для нанесення покриттів в скляній промисловості. Пальник для нанесення порошків SUPERJET - S - EUTALLOY за рахунок своєї унікальної конструкції забезпечує отримання покриття з поліпшеними робочими характеристиками. Швидкодіючий механізм вмикання та вимкнення, теплозахисний екран, мала вага і сучасна ергономічна конструкція забезпечують високу швидкість і нанесення покриття в умовах серійного виробництва та ремонту на місці. Така універсальна система необхідна на всіх виробничих ділянках, де потрібно наносити покриття з високою точністю розташування на поверхні та товщини.

 

Для отримання додаткової інформації, будь ласка завантажте нашу брошуру GlassTec

 

Запитайте у спеціаліста


Нагору

Комплектуючі вироби для нафтової промисловості

Що таке твердосплавне наплавлення?

Твердосплавне наплавлення - це цілком усталений термін для позначення процесу наплавлення зносостійкого покриття, використовуваного в бурінні для мінімізації зношування замкових з'єднань обсадних і бурильних труб і скорочення експлуатаційних витрат в нафтогазовому виробництві. Цей процес включає нанесення зносостійкого матеріалу на замкове з'єднання бурильної труби і використовується сертифікованими компаніями з виконання твердосплавних наплавлень для виробників бурильних труб і бурових компаній.

Компанія Trio OilTec Services застосовує твердосплавне наплавлення на норвезькому ринку більше 8 років. Завдяки плідній співпраці з компанією Statoil Hydro були успішно розроблені і використовувалися нові інноваційні сплави, такі як дроти OTW - 12Ti і OTW16 - XS, а також спеціальне покриття (MX5). Сьогодні компанія StatoilHydro пропонує на ринку покриття OTW - 12Ti і OTW - 16 XS, а також покриття MX5 для буріння. Компанія Trio також має свою власну спеціальну машину для випробувань на зношування твердосплавних наплавлень і повномасштабне автоматизоване обладнання для твердосплавного наплавлення. З підключенням компанії Trio до глобальної мережі компанії Castolin Eutectic буде забезпечено поширення її продукту за межами Норвегії.

 

Новий веб-сайт hardbanding

Нагору

Конструкції зі зносостійких плит

Сучасний технічний рівень розвитку важкого машинобудування

Плити CDP® можуть використовуватись майже як будь-яка конструкційна сталь, з невеликими обмеженнями. Різання, наприклад, може виконуватись плазмою, струменем води або лазером, з'єднання – зварюванням, болтами і т.д.

Компанія Castolin Eutectic пропонує повністю закінчені рішення, готові до негайного застосування у відповідності з Вашими технічними вимогами та індивідуальними побажаннями. Навіть складні конструкції можуть бути створені за допомогою плит CDP® і труб CastoTubes®.

 

Запитайте у спеціаліста

 


Нагору

Готові деталі

Забезпечення відповідальними деталями

Частина нашої пропозиції для виробників комплектного обладнання полягає в постачанні готових або напівфабрикатів деталей, які можуть легко бути включені в повністю нову машину, пропоновану виробником обладнання, а також можуть бути доступні як запасні частини або деталі для модернізації. Велика частина наших готових деталей для виробників комплектного устаткування - це відповідальні деталі, які піддаються зношуванню, і виробник комплектного устаткування потребує оптимальному вирішенні проблем зношування.

Готові деталі, які ми в даний час пропонуємо нашим замовникам з числа виробників комплектного обладнання, значно різняться за розмірами, кількістю матеріалу наноситься зносостійкого покриття і технології його нанесення, включаючи зварювання, термічне напилення, плазмове зварювання, використання зносостійких плит і тверду пайку. Деякі деталі стали майже стандартними через їх успіх на ринку. Вони включають живильники, шнеки і кожухи. Ці готові деталі також використовуються в широкому діапазоні інших галузей промисловості.

 

  • Живильники
  • Шнеки
  • Кожухи

 

Запитайте у спеціаліста

Ми готові вам допомогти, просто запитайте!

Живильники

Лопаткові живильники використовуються в багатьох галузях промисловості для транспортування сипучого матеріалу: порошків, зерна, розмелених продуктів і т.д. Коли транспортується матеріал дуже твердий і абразивний, можливе значне зношування деталей живильника, особливо корпусу і лопаток. До такого транспортованого матеріалу можна віднести золу від порошкових установок, вугільний пил, клінкер в цементній промисловості, шлак в сталеливарній промисловості, частинки якого викликають дуже сильне абразивне стирання. Компанія Castolin Eutectic на основі свого досвіду в сфері ремонту та збільшення терміну служби цих деталей тепер може пропонувати до постачання повністю відновлені готові живильники. У них використовуються наплавлені на контактні поверхні запатентовані зносостійкі порошкові плити, що містять надтвердий карбід вольфраму для забезпечення чудової зносостійкості і створення гладкої, стійкої до розтріскування і корозії поверхні.

Шнеки

Шнек - одна з основних технічних деталей, що використовуються в переробних галузях промисловості. Вони використовуються для транспортування, ущільнення, зневоднення та поділу матеріалів, інжекції пластмаси і т.д. Асортимент шнеків дуже широкий за розмірами, формою і конструкцією. Компанія Castolin Eutectic в результаті робіт протягом десятиліть розробила велику кількість рішень для нанесення покриттів і захисту критичних ділянок поверхонь шнеків, а також їх кожухів. Сьогодні ми пропонуємо рішення для захисту, засновані на наступних технологіях: використання зносостійких плит, плазмове наплавлення, надзвукове напилення, напилення з проплавленням, тверда пайка, наплавлення, використання полімерів і композитних матеріалів. З нашим асортиментом витратних матеріалів та супутнього обладнання ми можемо гарантувати оптимальну якість покриття, а наш досвід автоматизації гарантує гнучкість застосування. Компанія Castolin Eutectic пропонує виробникам комплектного устаткування шнеки з нанесеним покриттям, або повністю автоматизоване обладнання для нанесення покриття, а також будь-які проміжні варіанти.

Кожухи

На виробництві нашої служби Eutectic Services є все необхідне обладнання і застосовуються передові технології для проектування і виготовлення спеціальних кожухів із захистом від зношування для різних галузей промисловості. Наша виключна перевага полягає в тому, що ми виготовляємо зносостійкі плити CDP®, які використовуються або як конструкційні елементи кожуха, або в якості обшивки. Ці зносостійкі плити потім розрізають на наших підприємствах на верстатах з ЧПУ плазмовим, лазерним різанням або струменем води перед вальцюванням або наварюванням для отримання складних конструкцій, потрібних замовникам. У компанії Castolin Eutectic є дуже широкий асортимент зносостійких плит CDP® для використання в промисловості і наші досвідчені інженери по плитах CDP® в тісному контакті з виробниками комплектного устаткування можуть створювати кожухи найрізноманітніших розмірів і форм.