Пайка для виробників комплектного обладнання

Пайка - це спеціальний процес, який забезпечує міцні з'єднання при низьких температурах за рахунок дифузії без плавлення основного металу. Компанія Castolin Eutectic є піонером застосування пайки для з'єднання металів і провідним постачальником продуктів, виготовлених з використанням пайки. Область застосування технології пайки майже не обмежена: санітарно - технічне обладнання, обладнання для кондиціонування повітря, бурильні інструменти, електроніка, виробництво велосипедів, нафторозвідка, харчова промисловість і виробництво напоїв, автомобілебудування і т.д.

Зв’яжіться з нами

Ми присутні у більш ніж 100 країнах на 5 континентах.

Пайка
З’єднання алюмінієвих сплавів
Різнорідні метали
 

Нагору

Пайка

Прутки, флюси, кільця, пасти і прутки з сердечником

Пайка ідеальна для з'єднання деталей складних форм, різнорідних металів, чутливих до зміни температури металів, тонких секцій і стиків, де нагрів до високої температури неможливий. Компанія Castolin Eutectic пропонує рішення з використанням пайки у формі прутків, прутків з покриттям, флюсів, кілець, паст, прутків з сердечником і т.п.

Наприклад, виробник комплектного устаткування для бойлерів, що зіткнувся в роботі з високим відсотком браку, звернувся до компанії Castolin Eutectic. Проблеми, які виникали в місцях з'єднання сталевої ємності і мідних труб для подачі води, були швидко ідентифіковані та вирішені надійно і рентабельно.


Нагору

З’єднання алюмінієвих сплавів

Від сплавів і прутків до флюсів і паст

Застосування алюмінію дедалі збільшується протягом більш ніж 20 останніх років. Все більше проектувальників і виробників цікавляться розробкою все більшої кількості нових продуктів з використанням різних сплавів алюмінію. Протягом останніх 30 років найбільш поширеним припоєм, використовуваним для з'єднання алюмінієвих деталей, був AlSI12. Цей припій має евтектичний склад і дозволяє з'єднувати алюміній при температурі близько 580 ˚ C (рекомендована температура для застосування пайки 593 ˚ C). Температура 580 ˚ C була достатня протягом декількох десятиліть, але в останні роки зростає використання високоміцних алюмінієвих сплавів.

У таких сплавах зазвичай присутні такі метали, як Mg, Si, Zn або Cu, і які мають більш високу міцність і поліпшені характеристики, необхідні для окремих застосувань. Однак вони також мають набагато більш низькі температури плавлення, ніж стандартні алюмінієві сплави і багато сплавів серій 6000 і 7000, які плавляться при температурі трохи вище 600 ˚ C, так що стандартні процеси пайки припоєм з використанням AlSI12 стають дуже важко здійсненними для виробників комплектного обладнання або навіть неможливими.

Крім того, існує кілька алюмінієвих сплавів, які швидко втрачають свою міцність і твердість, коли вони нагріваються.

Їх неможливо поєднати з використанням сплаву AlSI12 із збереженням первісних характеристик, що обмежує їх використання в деяких галузях промисловості. Оскільки більшість припоїв на ринку мають занадто високі температури, компанія Castolin розробила цілий асортимент продуктів для задоволення вимог усіх замовників, яким потрібно з'єднання алюмінію з алюмінієм, а також міді з алюмінієм. У нас є великий досвід розробки технологій пайки із застосуванням найрізноманітніших продуктів - від сплавів і дротів до флюсів і паст, що дозволяє нам вирішувати всі знову виникаючі в промисловості проблеми з'єднання металів.

 

Запитати у експерта


Нагору

Різнорідні метали

З’єднання всіх типів металів

Кожен рік на ринку з'являється багато нових сплавів, і можливість з'єднувати різні типи сплавів може дати великі переваги продукту з точки зору вартості, дизайну і робочих характеристик. Компанія Castolin Eutectic має у своєму розпорядженні широкий асортимент технологій для зварювання, пайки і термічного напилення, які можуть допомогти вирішити будь-які завдання у відповідності з конкретними запитами замовників.

Наприклад, шарова структура нового кухонного посуду з нержавіючої сталі та алюмінію забезпечує ефективність теплопередачі. При цьому технічні характеристики мали забезпечуватися точною індукційною пайкою припоєм. Завдяки дуже тісному співробітництву із замовником, яке включало тестування та індивідуальну розробку продукту, компанія Castolin Eutectic забезпечила можливість створення нового посуду у відповідності з усіма технічними вимогами на додаток до високої якості з'єднання і підвищеної продуктивності.

 

Запитати у експерта