Гірничодобувна промисловість

На основі сотень успішних застосувань наших технологій, апробованих замовниками по всьому світу, компанія Castolin Eutectic може надати оптимізовані рішення з широким асортиментом продуктів і технологій для боротьби зі зносум в гірничодобувній промисловості. Компанія Castolin Eutectic добре розбирається в проблемах зношування гірничодобувної промисловості і може надати рішення, випробувані саме в цій галузі. Наші оригінальні технології поширюються по всьому світу групою експертів Mining experts team, складену з фахівців із застосуваннях наших технологій в гірничодобувній промисловості. При поширенні наших передових технологій по всьому світу ми керуємося Програмами для провідних галузей промисловості і широко використовуємо унікальну електронну базу даних TeroLink®.

 

Зв’яжіться з нами


Продукти спеціального призначення

Спеціально адаптовані для гірничодобувної промисловості

Зносостійкі плити CDP® і труби CastoTube®: Ці композитні матеріали складаються з легкозварюваної листової сталі або труб зі стійкими до стирання та ерозії сплавами, нанесеними на них за допомогою дугового зварювання, напилювання металу або плазмового порошкового покриття. Підприємства, де виготовляються плити CDP® і труби CastoTubes®, користуються найновішими автоматизованими виробничими технологіями та методами наплавлення у вакуумі, що гарантує найвищу ступінь стабільності процесу, сталість характеристик зносостійкості і високу якість нанесеного покриття.

Детальніше ›

Дроти EnDOtec® і TeroMatec®: Дріт EnDOtec® зі спеціальним сердечником для дугового зварювання в середовищі захисного газу (процес GMAW), і самозахисний дріт TeroMatec® з флюсовим сердечником (процес FCAW) надають рішення проблем захисту від зношування, ремонту та з'єднання деталей. Основні переваги: вищі швидкості наплавлення, застосування принципу периферійної холодної дуги, унікальні зносостійкі сплави, легша зварюваність, відсутність потреби у подачі захисного газу при використанні дроту TeroMatec®, зниження витрат.

Детальніше ›

Сплав DO*390N: Мікроструктура цього сплаву має велику об'ємну частку надтвердих комплексних карбідів бору, рівномірно розподілених у матриці залізного сплаву NanoAlloy. Унікальний шар сплаву DO * 390N має такі властивості та переваги, як виняткова стійкість до стирання і ерозії, твердість першого шару 70HRC і другого шару 71 HRC, збереження твердості після наплавлення до температури 750°C, стійкість до циклічних змін температури, низький коефіцієнт тертя при терті метал-метал без застосування мастила.

Детальніше ›

 


Рішення для гірничодобувної промисловості

Компанія Castolin Eutectic - це Ваш ресурс для вироблення рішень по захисту від зношування і з'єднанню матеріалів. Ми віримо, що в процесі роботи з замовниками ми зможемо знайти найкращі рішення їх проблем. Як фахівці з проблем зношування, ми можемо надати замовникам наступні рішення:

  • Ремонт зламаних частин
  • Відновлення зношених частин
  • Захист від зношування та корозії
  • Технології нанесення покриттів
  • Виготовлення нових готових деталей та напівфабрикатів


Захист зубів ковша за допомогою наплавлення DO*390N


Захист ковша за допомогою сплавів EnDOtec®


Захист лотка за допомогою плит CDP® та сплавів EnDotec®


Готова конструкція із плит CDP®


Приклади застосування з електронної бази TeroLink®

Унікальна база даних використання продуктів компанії Castolin Eutectic

Наша репутація у вирішенні нових завдань швидко і ефективно була підкріплена розвитком нашої унікальною і всеосяжної комп'ютерної бази даних рішень, TeroLink®

Більше про TeroLink®

... та тисячі прикладів застосування наших технологій