Виберіть наші місцеві сайти

AustraliaАвстралія

AustriaАвстрія

BelgiumБельгія

FR , EN , NL

BrazilБразилія

CanadaКанада

EN, FR

ChinaКитай

Czech RepublicЧеська республіка

FranceФранція

GermanyНімеччина

HungaryУгорщина

JapanЯпонія

South KoreaKorea

MexicoМексика

ItalyІталія

NorwayНорвегія

PolandПольща

PortugalПортугалія

RussiaРосія

SpainІспанія

SwedenШвеція

SwitzerlandШвейцарія

FR , DE

ThailandТаїланд

TurkeyТуреччина

United KingdomUK

UkraineУкраїна

United Arab EmiratesUAE

United StatesUSA

WhertecWhertec USA

Whertec EuropeWhertec Europe

United KingdomMonitor Coatings

Trio OilTec ServicesTrio OilTec Services

Furnace Mineral ProductsFurnace Mineral Products

Professional distributionProfessional distribution

Гірничодобувна промисловість

На основі сотень успішних застосувань наших технологій, апробованих замовниками по всьому світу, компанія Castolin Eutectic може надати оптимізовані рішення з широким асортиментом продуктів і технологій для боротьби зі зносум в гірничодобувній промисловості. Компанія Castolin Eutectic добре розбирається в проблемах зношування гірничодобувної промисловості і може надати рішення, випробувані саме в цій галузі. Наші оригінальні технології поширюються по всьому світу групою експертів Mining experts team, складену з фахівців із застосуваннях наших технологій в гірничодобувній промисловості. При поширенні наших передових технологій по всьому світу ми керуємося Програмами для провідних галузей промисловості і широко використовуємо унікальну електронну базу даних TeroLink®.

 

Зв’яжіться з нами


Продукти спеціального призначення

Спеціально адаптовані для гірничодобувної промисловості

Зносостійкі плити CDP® і труби CastoTube®: Ці композитні матеріали складаються з легкозварюваної листової сталі або труб зі стійкими до стирання та ерозії сплавами, нанесеними на них за допомогою дугового зварювання, напилювання металу або плазмового порошкового покриття. Підприємства, де виготовляються плити CDP® і труби CastoTubes®, користуються найновішими автоматизованими виробничими технологіями та методами наплавлення у вакуумі, що гарантує найвищу ступінь стабільності процесу, сталість характеристик зносостійкості і високу якість нанесеного покриття.

Детальніше ›

Дроти EnDOtec® і TeroMatec®: Дріт EnDOtec® зі спеціальним сердечником для дугового зварювання в середовищі захисного газу (процес GMAW), і самозахисний дріт TeroMatec® з флюсовим сердечником (процес FCAW) надають рішення проблем захисту від зношування, ремонту та з'єднання деталей. Основні переваги: вищі швидкості наплавлення, застосування принципу периферійної холодної дуги, унікальні зносостійкі сплави, легша зварюваність, відсутність потреби у подачі захисного газу при використанні дроту TeroMatec®, зниження витрат.

Детальніше ›

Сплав DO*390N: Мікроструктура цього сплаву має велику об'ємну частку надтвердих комплексних карбідів бору, рівномірно розподілених у матриці залізного сплаву NanoAlloy. Унікальний шар сплаву DO * 390N має такі властивості та переваги, як виняткова стійкість до стирання і ерозії, твердість першого шару 70HRC і другого шару 71 HRC, збереження твердості після наплавлення до температури 750°C, стійкість до циклічних змін температури, низький коефіцієнт тертя при терті метал-метал без застосування мастила.

Детальніше ›

 


Рішення для гірничодобувної промисловості

Компанія Castolin Eutectic - це Ваш ресурс для вироблення рішень по захисту від зношування і з'єднанню матеріалів. Ми віримо, що в процесі роботи з замовниками ми зможемо знайти найкращі рішення їх проблем. Як фахівці з проблем зношування, ми можемо надати замовникам наступні рішення:

  • Ремонт зламаних частин
  • Відновлення зношених частин
  • Захист від зношування та корозії
  • Технології нанесення покриттів
  • Виготовлення нових готових деталей та напівфабрикатів


Захист зубів ковша за допомогою наплавлення DO*390N


Захист ковша за допомогою сплавів EnDOtec®


Захист лотка за допомогою плит CDP® та сплавів EnDotec®


Готова конструкція із плит CDP®


Приклади застосування з електронної бази TeroLink®

Унікальна база даних використання продуктів компанії Castolin Eutectic

Наша репутація у вирішенні нових завдань швидко і ефективно була підкріплена розвитком нашої унікальною і всеосяжної комп'ютерної бази даних рішень, TeroLink®

Більше про TeroLink®

... та тисячі прикладів застосування наших технологій