Інновації

Ми тісно співпрацюємо з нашими замовниками в реалізації спільних проектів. Разом ми аналізуємо технічні вимоги та шукаємо найбільш економічне та ефективне рішення для продовження строку служби обладнання. Окрім процесів ремонту та захисту від зношування, ми також можемо розробляти нові виробничі процеси для клієнтів.

Наш досвід в процесах ремонту та з’єднання базується більш ніж на 100 патентах по всьому світу.

Зв’яжіться з нами

Ми маємо представництва в понад 100 країнах на 5 континентах

Нові матеріали
Нові продукти
Нові процеси
Дослідження конкретних випадків

 

Нагору

Нові матеріали

Розробка нових матеріалів з використанням найсучасніших технологій

Наша мета – через розвиток та інновацій впроваджувати на ринок нових та ІННОВАЦІЙНИХ РІШЕНЬ для задоволення потреб замовника. Ключові теми наших розробок такі: розуміння процесів зношування, розробка матеріалів та оптимальної мікроструктури, застосування сучасних технологічних процесів.

Маючи постійний зв’язок з замовниками, наші експерти зосереджені на вирішенні практичних проблем.

Наші науково-дослідницькі роботи ведуться у Франції, Ірландії, Італії, Польщі, Австрії, Швейцарії, США, Канаді, Японії, Індії та Бразилії. Завдяки такій структурі та сучасним засобам зв’язку, науково-дослідні потужності по всьому світу використовуються повною мірою.

В результаті, за останні десятиліття ми розробили численну кількість нових сплавів, обладнання, процесів, використавши найновітніші технології: наносплави NanoAlloy®, патентовані немагнітні покриття для бойлерів, пальники для плазмового обладнання, базу TeroLink.

Наша відповідь на потреби
клієнта складається з:

 • 700 осіб торговельного персоналу з технічною освітою
 • Робочої групи з 30 розробників, котрі працюють в 12 країнах
 • 4-5 патентних заявок на рік та 9 докторів наук, що працюють над численними проектами

 

Дізнатися більше

Нагору

Нові продукти

Рішення адаптовані до потреб замовника

Всі запити та ідеї для нового обладнання компанії Castolin Eutectic йдуть або безпосередньо від клієнтів або від тісної співпраці з ними та розуміння їх потреб.

Все більше замовників звертають увагу на екологічну продукцію та зменшення коштів шляхом автоматизації. Протягом останніх років компанія Castolin Eutectic розробила багато продуктів, щоб відповідати цим потребам. Крім того, на противагу багатьом конкурентам, котрі скорочують виробництво в Європі, ми продовжуємо інвестувати в наші виробничі потужності, покращуючи та розширюючи асортимент продукції.

 

Дізнатися більше

 


Нагору

Нові процеси

Оптимізація процесів

Вирішення завдань зі з’єднання та захисту від зносу потребує не лише високоякісних матеріалів, але і знання як найбільш ефективно застосовувати ці матеріали та технології. Оптимізація параметрів конкретного застосування критична для успіху. Компанія Castolin Eutectic вкладає кошти в глибоке розуміння таких процесів та докладний опис різних етапів кожного технологічного процесу в методичних посібниках.

 

Наші спеціалісти співпрацюють з Вами в таких напрямах:

 • Детальний аналіз технічних вимог, строку служби, порядку обслуговування, механізму зношування, трибологічні випробування
 • Пошук та розроблення оптимального рішення з використанням нашої бази даних TeroLink, яка містить понад 9000 прикладів використань з урахуванням економіки
 • Проведення демонстрацій та навчання
 • Надання методології, тобто опису процедури зварювання, пайки, нанесення покриттів для забезпечення повторюваної якості та успіху
 

Нагору

Дослідження конкретних випадків

Використання теорії на практиці

Самі по собі інноваційні продукти не завжди вирішать проблему. Багато цікавих розробок залишились в лабораторіях, бо був пропущений «етап впровадження». Практичний підхід компанії Castolin Eutectic дозволив втілити в життя багато «неможливих» рішень.

 • Нанотехнології
 • Наплавлення замків бурильних труб
 • Ремонт котлів напиленням з оплавленням
 • 2222 – ремонт бандажа печі

Нанотехнології

Один з напрямків наших інновацій – нанотехнології. Хоч її часто проголошують ведучою силою майбутнього, вона залишається дорогою та переважно використовується в медицині, електроніці, технологіях зв’язку, тощо.

Компанія Castolin Eutectic розвинула чисто лабораторне рішення в матеріал, доступний для промисловості, багато замовників були здивовані тим, що вже сьогодні можна отримати вигоду від цієї нової науки, завдяки сплавам NanoAlloy, куди входять:

 • матеріали для зварювання та пайки
 • зносостійкі плити
 • труби CastoTubes
 • порошки.

Наплавлення замків бурильних труб нафтогазової промисловості

Щороку, значний знос оправ та бурильного інструменту в нафтогазовій промисловості вимагає мільйонних затрат.

У відповідь на цю проблему ми розробили сплав OTW12. Цей сплав поєднує в собі зносостійкі характеристики буріння без обсадки з низьким коефіцієнтом зносу обсадних труб.

Це порошковий дріт для зварювання в газовому захисті, розроблений спеціально для наплавлення з’єднань бурильного інструменту.
Його характеристики забезпечують:

 • низьке тепловкладення
 • менше перемішування з основою
 • краще зчеплення
 • маленьку зону термічного впливу
 • мінімум підрізів

Випробувані в промисловості сплави для ремонту котлів напиленням з оплавленням

Компанія Castolin Eutectic однією з перших у 1980 роках розробила та представила на ринку сплави на нікелевій основі в якості рішення для захисту котлів від зношування та корозії та здобула собі світового визнання завдяки цим сплавам.

Новий сплав з високим вмістом молібдену та кремнію був розроблений для стійкості в умовах значної корозії.

Це рішення має такі характеристики, як дифузійне зчеплення та нульова наскрізна пористість та одночасно властивостями таких сплавів, як 625, даючи рівномірне покриття.

2222 – ремонт бандажа печі

Бандаж печі в цементній промисловості – це критична деталь, котра підтримує піч, що обертається. У разі його розтріскування виробництво припиняється. Проте ремонт на місці був неможливим. Компанія Castolin Eutectic розробила сплав, котрий вже став легендарним, Xuper Nucleotec 2222 та процедуру, котра забезпечує ефективний та надійний ремонт цієї деталі.