Сервісні майстерні Eutectic Services

Захист від зношування, покриття та зварювальні ремонти у замовника та на власних площадках


Майстерні Eutectic Services
Обслуговування на місці
Виготовлення деталей з захисним покриттям
Ремонт, відновлення, захист
Проектування та механічна обробка
Відповідність нормам
 
Нагору

Майстерні Eutectic Services

Ми знаємо, як зробити роботу вірно і вчасно.

Castolin Eutectic розуміє, що багато замовників прагнуть зосередитися на основній діяльності і делегувати обслуговування підрядникам, особливо в періоди підвищення попиту або в періоди аварійних ремонтів. У відповідь на потреби клієнтів ми значно розширили мережу майстерень Eutectic Services, щоб надавати готові рішення.

Велика, добре підготовлена команда технічних спеціалістів забезпечить швидку відповідь та високу якість виконання роботи. Роботи можуть виконуватись як на місці, так і в центрах Eutectic Services. Castolin Eutectic має потужності загального типу в більшості країн. Наприклад, ми можемо працювати з деталями до 100 тон на основному виробничому підприємстві Eutectic Services для сталеливарної промисловості в Бельгії.

Ми маємо багатий досвід в таких галузях промисловості: сталеливарна, цементна, переробка відходів, буріння нафтових свердловин, гірнича, скляна, паперова, виготовлення інструментів та штампів автомобільної промисловості, днопоглиблювальні роботи.

 

Звернутись до нас
 

Нагору

Обслуговування на місці

Наша гнучкість

В залежності від запиту, виконання робіт може проводитись на нашій площадці або у замовника. Якщо обладнання завелике для переміщення, наприклад, великий та цінний бойлер, ВВМ, габаритний прес, наші спеціалісти прибудуть на місце для усунення проблеми.

Ми можемо здійснювати ремонт великих деталей, приміром, окремі деталі вагою до 100 тон, успішно виконуємо ремонт вертикальних валкових млинів, бандажів цементних печей по всьому світу. Захист від зносу, наприклад, бойлерів, або виготовлення масивних конструкцій зі зносостійких плит, також частина щоденної роботи.

 

Звернутись до нас

 


Нагору

Виготовлення деталей з захисним покриттям

Захист компонентів для подовження строку служби

Castolin Eutectic також виготовляє зносостійкі деталі для заміни відпрацьованих оригінальних. Спираючись на наші знання в сфері захисту від зношування, ми пропонуємо елементи, що прослужать значно довше за оригінальні. Це дозволяє виробництву збільшити інтервали між зупинками, знизити витрати в період простоїв та на запчастини, підвищити ефективність планування.

Центри Eutectic Services мають широкі можливості для забезпечення необхідної якості у відповідності розмірів, допусків та зносостійкості. Наші процедури та обладнання дозволяють використовувати якісні матеріали Castolin при виготовленні від однієї деталі до 100,000 на рік.

 

Звернутись до нас

 


Нагору

Ремонт, відновлення та захист від зносу

Ми робимо це найкраще

Аварійний ремонт: ми маємо значний досвід проведення ремонтів в найкоротші терміни у разі аварійних зупинок або скорочення випуску Вашої продукції.

Типові ремонти: тріщини, поломки або зношування може призводити до витоків, втрат або зниження ефективності. В таких випадках можна проводити плановий ремонт з використанням добре задокументованих процедур.

Відновлення розмирів: зміна розмірів може призводити до виникнення вібрації, шуму та ризику пошкодження обладнання, що рухається. Наші технології нанесення покриттів застосовуються для відновлення початкових розмірів деталей.

 

Звернутись до нас

Захист від зносу: технологія превентивного нанесення покриттів може використовуватись для захисту деталей від абразивного, ерозійного, корозійного, кавітаційного та адгезійного зношування. Захищені деталі мають значно довший строк служби.

Спеціальні з’єднання: створення нових сплавів постійно пропонує нам підвищення якості та строку роботи, але при необхідності з’єднання цих матеріалів часто виникають складності. Ми володіємо широкою базою знань, здобутих на практиці, що допоможуть при з’єднанні таких сплавів.

Профілактичне нанесення покриттів: часто використовуються на великих деталях для їх захисту від корозії ерозійного та абразивного зношування.

Капітальний ремонт машин: включає відновлення розмірів з урахуванням допусків, центрування деталей в зібраному вигляді, використання зносостійких деталей, заміна запчастин. Такий ремонт можна виконати в деяких наших відділеннях.

Аналіз несправностей: Аналіз несправностей: розробка оптимального рішення для проблеми починається з належного аналізу механізмів зношування.

 


Нагору

Проектування та обробка

Висококваліфіковані інженери та широка база знань

В компанії Castolin Eutectic працює багато інженерів та техніків, які зосереджені на вирішенні Ваших технічних задач. В залежності від розташування нашої майстерні, вони зможуть розробити технологію нанесення покриттів на Ваші деталі, котра найпростішим способом продовжить строк їх служби.

Доступний широкий вибір послуг з механічної обробки, фрезерування, шліфування, формування, тощо.

 

Звернутись до нас

 


Нагору

Відповідність нормам

Відповідність найновішим стандартам ISO

В більшості країн світу були встановлені норми для всіх типів матеріалів та процесів. Ці норми необхідні для забезпечення безпеки та збереження здоров’я, а також для отримання певних хімічних та механічних властивостей. Продукція та рішення компанії Castolin Eutectic відповідають нормам EN, DIN та ISO. Три майстерні Eutectic Services в Норвегії пройшли сертифікацію ACHILLES. Ключову роль при виконанні робіт грає відповідність вимогам замовника, але ефективність роботи та строк її виконання залишаються в центрі нашої уваги. Прагнення до безперервного покращення лежить в основі роботи нашого персоналу та закладене в програму 5S, що реалізується в Eutectic Services. Проте ми хочемо відмітити, що хоч норми і необхідні, не всі продукти, що відповідають конкретній нормі однакові. Вимоги Castolin Eutectic до якості та надійності значно випередили промислові стандарти.

 

Звернутись до нас