Виберіть наші місцеві сайти

AustraliaАвстралія

AustriaАвстрія

BelgiumБельгія

FR , EN , NL

BrazilБразилія

CanadaКанада

EN, FR

ChinaКитай

Czech RepublicЧеська республіка

FranceФранція

GermanyНімеччина

HungaryУгорщина

JapanЯпонія

South KoreaKorea

MexicoМексика

ItalyІталія

NorwayНорвегія

PolandПольща

PortugalПортугалія

RussiaРосія

SpainІспанія

SwedenШвеція

SwitzerlandШвейцарія

FR , DE

ThailandТаїланд

TurkeyТуреччина

United KingdomUK

UkraineУкраїна

United Arab EmiratesUAE

United StatesUSA

WhertecWhertec USA

Whertec EuropeWhertec Europe

United KingdomMonitor Coatings

Trio OilTec ServicesTrio OilTec Services

Furnace Mineral ProductsFurnace Mineral Products

Professional distributionProfessional distribution

Цементна промисловість

Більше 100 років Castolin Eutectic є піонером і лідером у сфері технологій захисту від зношування і плавлення. Зварювання, тверда пайка, газотермічне напилення і зносостійкі плити - це наші основні технології для забезпечення інноваційних, рентабельних і повних рішень для продовження строку служби обладнання в цементній промисловості.

На основі сотень успішних застосувань, випробуваних нашими замовниками по всьому світу, компанія Castolin Eutectic може надати оптимізовані рішення з широким асортиментом продуктів і технологій для боротьби зі специфічними явищами зношування на цементних заводах. Компанія Castolin Eutectic добре розуміє всі основні проблеми зношування в цементній промисловості і може надати випробувані саме в цій галузі рішення. Наші оригінальні технології поширюються по всьому світі групою експертів CemTec team, що складається з фахівців із застосування наших технологій у виробництві цементу. При поширенні наших передових технологій широкого спектру застосування по всьому світу ми керуємося нашими Програмами для провідних галузей промисловості і широко використовуємо при цьому нашу унікальну електронну базу даних TeroLink®.

 

Зв’язатися з нами


Рекомендовані продукти

Спеціально адаптовані для цементної промисловості

Зносостійкі плити і труби: Компанія Castolin Eutectic розробляє, виготовляє і продає готові до використання зносостійкі плити і труби під торговими назвами CastoDur Diamond Plates® (CDP) і CastoTubes®. Плити CDP® успішно застосовуються в цементній промисловості для захисту від зносу вентиляторів в умовах гарячого і насиченого пилом диму в печі.

Детальніше ›

Система електродугового напилення: Процес EuTronic® Arc найпродуктивніший процес термічного напилення. У цьому процесі використовуються два дроти, які плавляться електричною дугою. Розплавлений метал розпорошується стисненим газом і подається до деталі, щоб сформувати покриття. Низькі експлуатаційні витрати, висока швидкість напилення і ефективність роблять цей процес хорошим інструментом для напилення на великі поверхні або на велику кількість деталей.

Детальніше ›

EnDOtec® і TeroMatec® порошкові дроти: EnDOtec® процес дугового зварювання в захисному газі (GMAW) завдяки використанню спеціальних порошкових дротів, які забезпечують захист від зношування, ремонт та з'єднання деталей. TeroMatec® самозахисний зварювальний дріт (зварювання відкритою дугою / FCAW) завдяки використанню спеціальних порошкових зварювальних дротів.

Детальніше ›

 


Рішення для цементної промисловості

Компанія Castolin Eutectic - це Ваш ресурс для вироблення рішень по захисту від зношування і з'єднанню матеріалів. Ми віримо, що працюючи з замовниками ми зможемо знайти найкраще рішення будь-якої проблеми. Як фахівці з проблем зношування, ми можемо запропонувати замовникам:

  • Виготовлення нових готових деталей та напівфабрикатів
  • Відновлення зношених частин
  • Захист від зношування та корозії
  • Технології нанесення покриттів
  • Ремонт зламаних частин


Вентилятор


Роликовий прес


Вкладиш цапфи завантажуючого пристрою


Роликова дробарка


Приклади застосування з електронної бази TeroLink®

Унікальна база даних використання продуктів компанії Castolin Eutectic

Наша репутація у вирішенні нових завдань швидко і ефективно була підкріплена розвитком нашої унікальною і всеосяжної комп'ютерної бази даних рішень, TeroLink®

Більше про TeroLink®

... іще тисячі прикладів застосування наших технологій