Цементна промисловість

Більше 100 років Castolin Eutectic є піонером і лідером у сфері технологій захисту від зношування і плавлення. Зварювання, тверда пайка, газотермічне напилення і зносостійкі плити - це наші основні технології для забезпечення інноваційних, рентабельних і повних рішень для продовження строку служби обладнання в цементній промисловості.

На основі сотень успішних застосувань, випробуваних нашими замовниками по всьому світу, компанія Castolin Eutectic може надати оптимізовані рішення з широким асортиментом продуктів і технологій для боротьби зі специфічними явищами зношування на цементних заводах. Компанія Castolin Eutectic добре розуміє всі основні проблеми зношування в цементній промисловості і може надати випробувані саме в цій галузі рішення. Наші оригінальні технології поширюються по всьому світі групою експертів CemTec team, що складається з фахівців із застосування наших технологій у виробництві цементу. При поширенні наших передових технологій широкого спектру застосування по всьому світу ми керуємося нашими Програмами для провідних галузей промисловості і широко використовуємо при цьому нашу унікальну електронну базу даних TeroLink®.

 

Зв’язатися з нами


Рекомендовані продукти

Спеціально адаптовані для цементної промисловості

Зносостійкі плити і труби: Компанія Castolin Eutectic розробляє, виготовляє і продає готові до використання зносостійкі плити і труби під торговими назвами CastoDur Diamond Plates® (CDP) і CastoTubes®. Плити CDP® успішно застосовуються в цементній промисловості для захисту від зносу вентиляторів в умовах гарячого і насиченого пилом диму в печі.

Детальніше ›

Система електродугового напилення: Процес EuTronic® Arc найпродуктивніший процес термічного напилення. У цьому процесі використовуються два дроти, які плавляться електричною дугою. Розплавлений метал розпорошується стисненим газом і подається до деталі, щоб сформувати покриття. Низькі експлуатаційні витрати, висока швидкість напилення і ефективність роблять цей процес хорошим інструментом для напилення на великі поверхні або на велику кількість деталей.

Детальніше ›

EnDOtec® і TeroMatec® порошкові дроти: EnDOtec® процес дугового зварювання в захисному газі (GMAW) завдяки використанню спеціальних порошкових дротів, які забезпечують захист від зношування, ремонт та з'єднання деталей. TeroMatec® самозахисний зварювальний дріт (зварювання відкритою дугою / FCAW) завдяки використанню спеціальних порошкових зварювальних дротів.

Детальніше ›

 


Рішення для цементної промисловості

Компанія Castolin Eutectic - це Ваш ресурс для вироблення рішень по захисту від зношування і з'єднанню матеріалів. Ми віримо, що працюючи з замовниками ми зможемо знайти найкраще рішення будь-якої проблеми. Як фахівці з проблем зношування, ми можемо запропонувати замовникам:

  • Виготовлення нових готових деталей та напівфабрикатів
  • Відновлення зношених частин
  • Захист від зношування та корозії
  • Технології нанесення покриттів
  • Ремонт зламаних частин


Вентилятор


Роликовий прес


Вкладиш цапфи завантажуючого пристрою


Роликова дробарка


Приклади застосування з електронної бази TeroLink®

Унікальна база даних використання продуктів компанії Castolin Eutectic

Наша репутація у вирішенні нових завдань швидко і ефективно була підкріплена розвитком нашої унікальною і всеосяжної комп'ютерної бази даних рішень, TeroLink®

Більше про TeroLink®

... іще тисячі прикладів застосування наших технологій