Ремонт та відновлення бойлерів

Подовження строку служби до трьох разів

Бойлери – це дорогі та габаритні конструкції, що можуть зазнавати значного зношування від корозії та ерозії посилених високими температурами. Тип зношування різних бойлерів відрізняється та залежить від загальної конструкції та типу палива.

Захисні покриття компанії Castolin Eutectic значно продовжують строк служби зношуваних компонентів бойлера порівняно з новими деталями без покриття. Деталі з захисним покриттям є більш економічно вигідним рішенням, ніж заміна, вони зменшують витрати на матеріали та час простою. Крім того, Castolin Eutectic пропонує широкий асортимент покриттів, тож захист можна вибрати від специфічної комбінації видів зносу, індивідуальної для конкретного бойлера.

 

Для отримання додаткової інформації,
будь-ласка, завантажте брошуру «Покриття котлів»

Запитайте у спеціаліста

 

  • Відмінні рекомендації
  • Висока гнучкість
  • Аналіз зношування та корозії
  • Розробка нових матеріалів

 

Відмінні рекомендації

Протягом десятиліть разом з нашими партнерами ми довели, що превентивне обслуговування бойлерів може продовжити строк їх служби в 2 або 3 рази. Такі операції з обслуговування проводяться нашими спеціалістами постійно. Більша їх частина виконується у замовника, решта – на наших виробничих площадках.

Наші спеціалісти адаптуються до різних умов роботи, виконували обслуговування різних бойлерів, від котлів зі спалюванням в кипучому шарі до котлів на пиловидному паливі, понад 20 років в різних країнах. Ми також успішно постачаємо виробників змінними частинами з захисними покриттями.

Висока ступінь гнучкості! Можливість виконувати роботи на виробництві замовника

Ми маємо виробничі потужності загального типу, обладнані найновішою технікою, різноманітними технологіями та кваліфікованим персоналом в більшості країн світу. В залежності від Ваших потреб, роботи можуть виконуватись у нас або на Вашому виробництві. Якщо компоненти бойлера надто великі для транспортування, спеціалісти Eutectic Services проведуть обслуговування на місці.

Гнучкість процесів

Наші експерти забезпечать відмінну якість покриття, використовуючи широкий ряд процесів від «холодного» напилення, напилення з оплавленням, металізації до надзвукового напилення. Завдяки значному досвіду з відновлення бойлерів ми розробили власне обладнання для нанесення покриття на місці чи автоматизованого покриття деталей на заводі виробника.

Аналіз зношування та корозії

Новітнє обладнання для тестування має велике значення для точного вимірювання різних параметрів та розуміння складної взаємодії матеріалів під час експлуатації.

Ми співпрацюємо зі світовими експертами з технічних університетів з питань тестування та моделювання та маємо власні повністю обладнанні лабораторії з електронними мікроскопами.

Розробка нових матеріалів

Наша мета – надавати комплексні рішення для обслуговування та покращення характеристик бойлерів. Спираючись на досвід та потужності власного науково-дослідного відділу ми розробили серію продуктів, котрі мають неперевершену корозійну та зносостійкість, в тому числі, наші наносплави та унікальні порошки і дроти для захисту бойлерів.

 

Наносплави

Для боротьби зі швидким зношуванням компанія Castolin Eutectic має дроти зі спеціального сплаву NanoAlloy™. Це перший сплав такого типу в світі. Він розроблений спеціально для ще кращого захисту від абразивного та ерозійного зношування. Незрівнянного результату було досягнуто використанням сплаву з твердістю 71 HRC.

Випробувані в промисловості сплави для напилення з оплавленням

Компанія Castolin Eutectic була однією з перших у світі компаній, котрі пропонували порошки, що самофлюсуються, виготовлені на основі Ni для захисту труб бойлерів у 1980х, що забезпечило нам відомість та дозволило накопичити досвід в їх використанні. Пізніше було розроблено та запатентовано порошковий сплав з високим вмістом молібдену та кремнію для умов сильної корозії. Сплав має ряд переваг, що забезпечують якісне покриття (дифузійний зв’язок при нульовій наскрізній пористості). Підвищення вимог з захисту навколишнього середовища при спалюванні відходів вимагають нових розробок.

Дроти для металізації EuTronic

За участю провідних компаній та інститутів вивчення проблем зношування у 1990-х роках нами була розроблена серія високотемпературних сплавів на основі заліза для нанесення покриттів на бойлери шляхом металізації. Сьогодні це підґрунтя використовується для розробки нових сплавів, що стимулюється вдосконаленням обладнання та підвищенням вимог.

Надзвукове напилення HVOF

Унікальна якість та характеристики технології надзвукового напилення роблять її привабливою для застосування в покриттях бойлерів. Досвід, здобутий при використанні дротів та порошків використовується для створення нових порошків на основі Ni та Fe для надзвукового напилення.