Doradca Techniczno-Handlowy

Language(s):
polski

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

Miejsce pracy -   cała Polska

Rodzaj pracy: praca stała

Zakres obowiązków:

  • wdrażanie rozwiązań oraz technologii napraw i regeneracji w oparciu o materiały i usługi spawalnicze
  • pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie sprzedaży w dedykowanych branżach lub powierzonym terenie
  • zapewnienie doradztwa technicznego klientom
  • realizacja planów sprzedaży

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (specjalność spawalnictwo)
  • mile widziane doświadczenie handlowe w branży spawalniczej
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
  • komunikatywność
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • stałe wynagrodzenie miesięczne wraz z prowizją od sprzedaży
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i pracę na arenie międzynarodowej.
  • specjalistyczne szkolenia wraz z pozyskaniem uprawnień spawalniczych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres: castolin@castolin.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Office Location:
ul. Leonarda da Vinci 5
44-109 Gliwice
Polska
50° 19' 21.3852" N, 18° 36' 48.0312" E
PL