Válassza ki helyi weblapunkat

MexicoMexikó

ItalyOlaszország

NorwayNorvégia

PolandLengyelország

PortugalPortugália

RussiaOroszország

SpainSpanyolország

SwedenSvédország

SwitzerlandSvájc

FR , DE

ThailandThaiföld

TurkeyTörökország

United KingdomUK

UkraineUkrajna

United Arab EmiratesUAE

United StatesUSA

WhertecWhertec USA

Whertec EuropeWhertec Europe

United KingdomMonitor Coatings

Trio OilTec ServicesTrio OilTec Services

Furnace Mineral ProductsFurnace Mineral Products

Professional distributionProfessional distribution

Értékesítési munkatársakat

Language(s):
hungarian

​Társaságunk német tulajdonú, multinacionális hegesztés technikai cég; egy sikeres leányvállalat része egy világszerte ismert cégcsoportnak. Hegesztési, keményforrasztási és termikus szórási technológia segítségével növeljük vevőink értékes gépeinek és berendezéseinek élettartamát; csökkentjük a karbantartási- és alkatrész költségeket.

Castolin termékek és szolgáltatások értékesítésére keresünk

Kelet-Magyarország és Budapest /és környéke/ területére.

Elvárások:

*          Legalább középfokú műszaki végzettség (felsőfokú szakirányú végzettség előnyt  jelent)

*          Gépgyártás területén szerzett tapasztalat

*          Hegesztés technikai javításokkal kapcsolatos ismeretek

*          Alapvető, felhasználói szintű MS-Office programok ismerete

*          Német v. angol nyelv társalgási szintű ismerete

*          Gépkocsi vezetői jogosítvány

*          Értékesítési rátermettség, megbízhatóság, jó fellépés, csapatmunkában részvétel

Munkakör leírása:

*          Területén belül meglévő vevőkör átvétele és kapcsolatok ápolása

*          Új ügyfelek akvirálása és értékesítési területének bővítése

            karbantartási, javítási és hegesztési tevékenységekkel

*          Termékek és azok felhasználásának bemutatása vevőknél

*          Vevők tájékoztatása, ajánlatok előkészítése

*          Új termékek bevezetése

Amit kínálunk:

*          Egy érdekes munkakört, ahol szabadon, kreatívan és önállóan dolgozhat

*          Versenyképes, fix alapbér mellett jutalékot, amely teljesítménytől függ

*          Szolgálati autót (amit magánszemélyként is használhat)

*          Széleskörű továbbképzéseket és egy intenzív betanulási időszakot

*          Profi kommunikációs- és média eszközöket /beleértve a CRM-rendszert és műszaki adatbázist/

*          Otthonról indul munkába /home-office/

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát – magyar nyelvű fényképes önéletrajzát - várjuk a következő címre:

Kapcsolattartó: Kondákorné Illés Tímea

Castolin Zrt  7607 Pécs, Pf.: 26 vagy emailben: illes.timea@castolin.hu

Ha további kérdés merülne fel, kérem, keressen meg minket.

Office Location:
7607 Pécs
Magyarország
HU