Értékesítési munkatársakat

Language(s):
hungarian

​Társaságunk német tulajdonú, multinacionális hegesztés technikai cég; egy sikeres leányvállalat része egy világszerte ismert cégcsoportnak. Hegesztési, keményforrasztási és termikus szórási technológia segítségével növeljük vevőink értékes gépeinek és berendezéseinek élettartamát; csökkentjük a karbantartási- és alkatrész költségeket.

Castolin termékek és szolgáltatások értékesítésére keresünk

Kelet-Magyarország és Budapest /és környéke/ területére.

Elvárások:

*          Legalább középfokú műszaki végzettség (felsőfokú szakirányú végzettség előnyt  jelent)

*          Gépgyártás területén szerzett tapasztalat

*          Hegesztés technikai javításokkal kapcsolatos ismeretek

*          Alapvető, felhasználói szintű MS-Office programok ismerete

*          Német v. angol nyelv társalgási szintű ismerete

*          Gépkocsi vezetői jogosítvány

*          Értékesítési rátermettség, megbízhatóság, jó fellépés, csapatmunkában részvétel

Munkakör leírása:

*          Területén belül meglévő vevőkör átvétele és kapcsolatok ápolása

*          Új ügyfelek akvirálása és értékesítési területének bővítése

            karbantartási, javítási és hegesztési tevékenységekkel

*          Termékek és azok felhasználásának bemutatása vevőknél

*          Vevők tájékoztatása, ajánlatok előkészítése

*          Új termékek bevezetése

Amit kínálunk:

*          Egy érdekes munkakört, ahol szabadon, kreatívan és önállóan dolgozhat

*          Versenyképes, fix alapbér mellett jutalékot, amely teljesítménytől függ

*          Szolgálati autót (amit magánszemélyként is használhat)

*          Széleskörű továbbképzéseket és egy intenzív betanulási időszakot

*          Profi kommunikációs- és média eszközöket /beleértve a CRM-rendszert és műszaki adatbázist/

*          Otthonról indul munkába /home-office/

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát – magyar nyelvű fényképes önéletrajzát - várjuk a következő címre:

Kapcsolattartó: Kondákorné Illés Tímea

Castolin Zrt  7607 Pécs, Pf.: 26 vagy emailben: illes.timea@castolin.hu

Ha további kérdés merülne fel, kérem, keressen meg minket.

Office Location:
7607 Pécs
Magyarország
HU